Samsung E250 Vodafone GPRS Ayarları

Konu, 'Samsung' kısmında Fatih[Sag0]HiphoP tarafından paylaşıldı. Okunma: 12172 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung E250 Vodafone GPRS Ayarları

Öncelikle telefonun menüsünden tarayıcı>profil ayarları>boş bir profile girin

Profil adı=>vodafone
    ana sayfa=>http://wap.vodafone.com.tr
    Taşıyıcı=>Yanlızca gprs
    Proxy=>Devre dışı olacak

Gprs Ayarları
    DNS 1=>0.0.0.0
    DNS 2=>0.0.0.0
    APN=>prepaidgprs
    oturum kimliği=>Boş kalacak
    şifre=>Boş kalacak

Bütün bunları yaptıktan sonra kaydediyoruz ve tekrar tarayıcıdan tarayıcı=>Geçerli Profil>Vodafone seçili olacak

Evet telefonumuzun Gprs ayarlarını yapmış bulunmaktayız Şimdi müşteri hizmetlerini arayarak Hattınızın Gprs ayarlarını açtırın MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEL NO: (444 0 542)
    Dikkat edilmesi gereken şey *#52828378# Den Grin=>Oto type setting=>Gprs bearar oto seçili olmalı.

Bu gprs ayarlarını açtırmanın belli bir ücreti vardır.Bedava değildir!

Yazan: Fatih[Sag0]HiphoP
  2. nasıl bu ne sen gır o sıteye ayarlar orda yazıyor ıyılıkte yaramıyor

3. kardeşim benim açtığım konuyla aynı konuyu neden veriyosun bana şimdi

Samsung E250 Vodafone GPRS Ayarları konusuna benzer içerikler

1. samsung sgh e250 mms gprs wap ayarı?

--------------- Ekleme --------------- gprs mms ayarları vodafoncular için şu şekilde olacak Vodafone-MMS Ayarları MESAJLA AYARLARIM GELSİN İSTİYORSANIZ mms ayar yazıp 7048 e gönderin mms ayarı gelir LIVE yazıp 7048 e...
  2. Vodafone gprs ayarı

Nokia 3110 Classic Ayarlar --> Yapılandırma --> Kisisel yapılan. ayarları --> Seçenek -> Yeni ekle -> Web Hesap ismi : VODAFONE WAP GPRS Anasayfa :...
  3. rw6815 Vodafone Gprs ayarları

ayarları bilen varsa yazsın teşekkürler
  4. Samsung SGH-D780 Gprs Vodafone Ayarları

Arkadaşlar yurt dışından getirttiğim bu mükemmel çift hatlı cep telefonunun vodafone ayarlarını bir türlü yapamadım. Mişteri hizmetlerini arıyorum birkaç gün sonra arayın diyor. Bilen biri var mı acaba? Kendime göre denedim ama olmadı....
  5. Vodafone GPRS Ayarları

Telefonum samsung s-5230 veya star da denio.Bu tel için gprs ayarları lazım.Teşekkürler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 23:02:54