Samsun s8500 wave 1 veya wave 2 aranıyor !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
Samsun s8500 wave 1 veya wave 2 aranıyor !!!
kutulu garantili temiz samsung s8500 wave 1 veya wave 2 aranıyor... Fiyat 400-500 arası verebilirim.. Bursa ve çevresi tercihimdir...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
400-500'e satan varsa 3 tane de ben alacağım :)

kakk

kakk

Üye
1 tanede ben alırım :)

exiztenz

Üye
banada bi tane alıverin :D

gokhan_5516

gokhan_5516

Üye
bnde kutulu garantili s8500 wave var 570 tl peşin fiyata verebilirim konuşmak isteyen tel:05467996875

nokio_6233

nokio_6233

Üye
benim elimde kullanmadığım kutulu samsung wave var ama 500 tl bu cihaz için çok az

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok az değil... Aslında ederi o 2. El için.. Ama 2. El fiyatlar çok abartılı yazıyorlar... Sonuçta galaxy s değil wave...

şuan grey wave 1 sıfır fiyatı 630 tl.. Fonotel 2 yıl garantili sıfır..
şuan samsung garantili wave 1 730 tl.. Telpa-başarı 2 yıl garantili sıfır...

Wave 2 de aynı fiyatlarda...

şimdi grey cihaz varken 630 tl ye sıfır.. Gidip 2. Ele 600 vermem. Sonuçta oda 2 yıl garantili vede sıfır... Ve pek sorun açmaz düzgün kullandıktan sonra...

Hala başlık günceldir...

nokio_6233

nokio_6233

Üye
madem fiyatları çok iyi biliyorsun gidip kendine sıfırını alsana burada bas bas 2.el alacam diye bagırınıyorsun?

belliki kimse o fiyattan bu cihazı satmak istemiyor?

• Beğen
Tepkiler: öcal önal

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
şuan bütçem müsait değil müsait olsa zaten hiç düşünmeden 0 alırım.. bütçem olsa 2.elle zaten işim olmaz.. Ama şuan işin sıfır alacak bütçem yok...

ukala_173

Üye
adam bütcesini belirtmiş siz niye sıkıntıya giriyorsunuz ? adamın fiyatı bu kardesim ister satar ister satmaz varsa telefonun ve satıcıysan ve bu fiyata vereceksen topice yaz oyle afra tafra yapıp forum kirliligi yapma
hayırlı alış verişler kardesim maddiat sıkıntısı olan kişiler satabilir ama sabırlı olman lazım.

nokio_6233

nokio_6233

Üye
eğer bursa içindeysen cihazı sana elden gösterebilirim? bana ö.m. at ben sana geri dönerim+ ismi lazım olmayan şahıs sen üstüne vafize olmayan işlere karışma :nono:

ukala_173

Üye
ben sana sahibinden de gostereyım 5 6 tane sıfır gibi wave ler tövbe tovbe sanane topic senin mi ?

Teknoloji16

Üye
    Konu Sahibi
başlık güncel hala bütçem dahilinde aranıyor...

gokhan_5516

gokhan_5516

Üye
ıphone almayı düşünüyorum

denzel000

Üye
500 tl sıfır var orjinal spot kutu şarj kuklk kablo kutu 541 727 32 76

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...