s7 Edge ses sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

TakTuk

Üye
    Konu Sahibi
s7 Edge ses sorunu
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay oldu cihazı alalı. Turkcell çıkışlı cihazdır. 1 aya yakındır tarayıcıdan Chrome ve ya kendi tarayıcısı da dahil her hangi bir video açtığımda sesi aniden kesiliyor veya kesik kesik gidip geliyor. Aynı sorun YouTube uygulamasında da oluyor. Servise götürmeden önce Hard Format ve Sammobile dan güncel ROM indirip yükleme yaptım ama sorunum hala düzelmedi. Sizce sorun ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Donanımsal Bİşeymiş Gibime Gelmedi Ama Dene Şansını

anil_sz

anil_sz

Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay oldu cihazı alalı. Turkcell çıkışlı cihazdır. 1 aya yakındır tarayıcıdan Chrome ve ya kendi tarayıcısı da dahil her hangi bir video açtığımda sesi aniden kesiliyor veya kesik kesik gidip geliyor. Aynı sorun YouTube uygulamasında da oluyor. Servise götürmeden önce Hard Format ve Sammobile dan güncel ROM indirip yükleme yaptım ama sorunum hala düzelmedi. Sizce sorun ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler.
Aynı sorun bende de var ne yaptıysam düzelmedi siz servise verdiniz mi telefonu? Sanırım fabrikasyon bir sorun bir arkadaşımda da aynı sorun var.

anil_sz

anil_sz

Üye
Telefonu garantiye verdim ve fabrikasyon sorunuymuş anakartı değişecek telefonunda bu sorunu yaşayan arkadaşlar vakit kaybetmeden servise başvurmaları gerekmektedir!!!

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.

Üst Alt