s3 miniyi kies aracılığı ile yazılım yükseltmesini desteklemiyor sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

sekul

Üye
    Konu Sahibi
s3 miniyi kies aracılığı ile yazılım yükseltmesini desteklemiyor sorunu..
istanbul garantili aldığım telefonuna root işlemi yaptıktan sonra geri aldım ve smobile sitesinden orjinal 4.1.2 türkiye romunu yükledim fakat kies açtığımda "kies aracılığı ile yazılım yükseltmesini desteklemiyor" sorunu ile karşılaştım.. siteyi incelediğimde *#272*.. lı işlemi denedim öyle bir menü çıkmadı.. bilinen başka bir çözümü varmıdır acaba..

Samet.25

s3 mini nin zaten güncel sürümünü yüklemişşin yeni güncelleme gelince odinlede yükleyebilirsin. Soruna Gelince İstersen recovery menuden herseyi wipe yap formatları yap tekrar türkiye romunu kur dene

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
eğer cihazında rot işlemi yapıldıysa ; sayaç arttığından dolayı kies programı cihazı görmez ; yada odin programı ile rom yuklediysen , gene kies programı güncelleme görmez. Sana tavsiyem kies denen lanet program ile hiç uğraşma :oke: sammobile ı takip et yeni versiyon geldiğinde telefona wipe yaparak , odin ile temiz bir kurulum yap. . Bana göre kies ermiş adam işidir ve büyük sabır gerektirir. ....

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

eğer cihazında rot işlemi yapıldıysa ; sayaç arttığından dolayı kies programı cihazı görmez ; yada odin programı ile rom yuklediysen , gene kies programı güncelleme görmez. Sana tavsiyem kies denen lanet program ile hiç uğraşma :oke: sammobile ı takip et yeni versiyon geldiğinde telefona wipe yaparak , odin ile temiz bir kurulum yap. . Bana göre kies ermiş adam işidir ve büyük sabır gerektirir. ....

aynen katiliyorum bende dedigin gibi yapiyorum ayrica kies pc de de cok kasiyo itunes yukledim sifir kasma. Bu sorunu anlayinca kies hafif surum yapmislar oda ayni .s en iyisi odin

Baskentliia

Baskentliia

Üye
samsung sıtesinde var sorunsuz çalişiyor

Üst Alt