Uygulama S3 Mini Cihaziniz modifiye edildi guncellenemiyor hatasi Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Cihaziniz modifiye edildi guncellenemiyor hatasi Yardim
Konu basligindaki gibi bir hata ile karsilastim cyanogen mod 4.2.2 yuklu iken orjinal yazilima gecmek istedim cwm ile factory reset cache reset yaptim ve odinle orjinal yazilimi yukledim fakat defalarca format atmama ragmen hem cwm mod silinmedi hem yazilim custom da kaldi guncellenmiyor.Bu konuda acil gorus ve yardimlariniza muhtacim tesekkurler

lale63

lale63

Üye
Download sayacini sifirla belki duzelir

best1905

best1905

Üye
Pc gecince anlatayım istersen

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
lale63 nasil sifirlayacagim best1905 anlatabilirsen sevinirim ;)

cumalitr

Üye
s4mini'ye root yaptiktan sonra bendede ayni hatayi veriyor sanirim degisen kernel yüzünden oluyor bu uyari da nasil düzeltilebilir?

The Shadow

The Shadow

Üye
Konu basligindaki gibi bir hata ile karsilastim cyanogen mod 4.2.2 yuklu iken orjinal yazilima gecmek istedim cwm ile factory reset cache reset yaptim ve odinle orjinal yazilimi yukledim fakat defalarca format atmama ragmen hem cwm mod silinmedi hem yazilim custom da kaldi guncellenmiyor.Bu konuda acil gorus ve yardimlariniza muhtacim tesekkurler

Uzerine odinle orjinal romu kur duzelir. Ace 2 kullaniyorum. Gb den jb ye gecince teli rootladim. Bosuna factory reset atmissin o bunu etkilemez.

- - - Eklendi - - -

Download sayacini sifirla belki duzelir

Sayac sifirlama garanti kapsamina girmek icindir baska hicbir ise yaramaz.

- - - Eklendi - - -

s4mini'ye root yaptiktan sonra bendede ayni hatayi veriyor sanirim degisen kernel yüzünden oluyor bu uyari da nasil düzeltilebilir?

Kernelden midir onu bilemem ama anlattiklarim senin icinde gecerli.

samikayaa

samikayaa

Üye
Bootloader kilidini kapa.Stock rom at güncellemeleri alabilirsin:oke:

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize Teşekkürler sorun stock romu degistirip wipe atinca duzeldi ama yüklemeden rootu supersu yu kaldırın

AHKE

AHKE

Üye
benim teldede bu hata veriyor.galaxy y s6310 stock romunu nerden bulabilirim

batudinho39

batudinho39

Üye
    Konu Sahibi
üye ol ve indir hotfile linki olduğu icin yavas incek ama hotfile linkini yapistir saniyede insin ;)

• Beğen
Tepkiler: AHKE
AHKE

AHKE

Üye
tamam arkadaşım ilgilendiğin için sağol

- - - Eklendi - - -

tmam arkadsım indirdim hemde hızlı çok saol

Üst Alt