Yardım S3 Dual Flash Bellek

Sponsorlu Bağlantılar

mesutsolmaz57

mesutsolmaz57

Üye
    Konu Sahibi
S3 Dual Flash Bellek
Merhaba arkadaslar s3 kullaniyor gecen gun dual flash bellek aldim hi-level in telefona taktigimda 'usb baglayici takildi' diyor ama dosyalarima girdigimde flashi gormuyor note 3 de ve g3 de denedim bi sorun yok ama benim telwfonda gormuyor otg ile ilgili dediler ama bildigim kadariyla s3 de otg destegi var sorun ne olabilir yardimlariniz icin simdiden teaekkur ederim
Bilen kimse yok mu aydınlatacak :turkiye:

tayren

tayren

Üye
Android sürümü kaç

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
OTG destekli bir dosya yöneticisi iş görür :

mesutsolmaz57

mesutsolmaz57

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Normal Birşey Diye Düşünüyorum Benim Telefonumda Bazı USBleri Görmüyor Diğer Telefonlar Görüyor OTGden Ama Yada Klavye Fare Bağlıyorum Onların Telefonları Görmüyor Benimkiler Görüyor.Flaş Belleğin Fat32 Olduğuna Emin Ol Yine Görmüyorsa Yapcak Birşey YOk DiyeBiliyorum En Azndan Bizim Telefonlarda Öyle LGyi Bilmem Rootla Çözülür Belki

mesutsolmaz57

mesutsolmaz57

Üye
    Konu Sahibi
Bu Normal Birşey Diye Düşünüyorum Benim Telefonumda Bazı USBleri Görmüyor Diğer Telefonlar Görüyor OTGden Ama Yada Klavye Fare Bağlıyorum Onların Telefonları Görmüyor Benimkiler Görüyor.Flaş Belleğin Fat32 Olduğuna Emin Ol Yine Görmüyorsa Yapcak Birşey YOk DiyeBiliyorum En Azndan Bizim Telefonlarda Öyle LGyi Bilmem Rootla Çözülür Belki
FAT32 oldugundan eminim diğer formatlarıda denedim ama sonuç hüsran

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Galaxy S3 de OTG desteği yok diye biliyorum zamanında denemiştim görmemişti flash belleği

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Galaxy S3 de OTG desteği yok diye biliyorum zamanında denemiştim görmemişti flash belleği
Olması Lazım Benim Arkadaşımda Vardı OTG Kablosu Verdim Hatta Belirli Belleklere Okumayabilir