ROOT ATMAK ÇOK KOLAY

Sponsorlu Bağlantılar

batuhansarul

Üye
    Konu Sahibi
ROOT ATMAK ÇOK KOLAY
ROOT ATMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR KİNGOROOT'U KULLANARAK ATABİLİRLER
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
İZLE LİNK

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Konuda desteklenen modeller yazmıyor. Video da cihazı root yapmıyorsun. Bomboş gereksiz bir konu olmuş bu. Belki o cihazı başka bir yöntemle root yaptın nerden bileceğiz biz işe yarayacakmı?

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
ne biçim bi konu bu ya hiçbirşey anlamadım

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bu program genelde çoğu telefonu root yapıyor eger root yapmak istyorsaniz deneyin brlki siizinki desteklnyordur s2 yi ve iki tane replika telefon root yapmistim bunla

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bu program genelde çoğu telefonu root yapıyor eger root yapmak istyorsaniz deneyin brlki siizinki desteklnyordur s2 yi ve iki tane replika telefon root yapmistim bunla
Öyle bile olsa böyle konumu olur hocam ? Video da diyor twitter dan takip edersiniz yakında açacağım diyor :D

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Öyle bile olsa böyle konumu olur hocam ? Video da diyor twitter dan takip edersiniz yakında açacağım diyor :D
Vallami yaben hic knotrol etmedim cok ayip bunu forumdan kovmak lazim dur linki ben verim hahaha

Alın bu siteden indirin dostlarim

sat s3 al

sat s3 al

Üye
Unlock root pro yapabilirsiniz

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Link verirmisin

sat s3 al

sat s3 al

Üye
Istersen full program indir den indir
Sorumluluk benim değil sorun olursa

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Tamam deniycem simdi benmki huawei cogu programı denedim ama olmadi belki o olur

Üst Alt