Replika Galaxy S4 ve S3 Gizli Kodu

Konu, 'Diğer Çin Üretimi Telefonlar' kısmında blackaid tarafından paylaşıldı. Okunma: 12851 | Cevaplanma: 2

1. Replika Galaxy S4 ve S3 Gizli Kodu

*#*#889988#*#* bu kodu girdikten sonra ekran açılacak buradan telefonun ses,kamera,video gibi birçok ayarlarını yapabilirsiniz

Yazan: blackaid
  2. teşekkürler kod telefonda çalıştı tek sorunum cwm modda çalışmıyor telefona uygun recovery bulamadım yardımcı olurmusunuz

3. recovery sorununun çözümünü buldum.Bulduğum sitede detaylı olarak anlatılmış.Bu sorunla karşılaşanlar siteyi kontrol etsinler.
    Link için buraya tıklayın

Replika Galaxy S4 ve S3 Gizli Kodu konusuna benzer içerikler

1. Satılık Samsung Galaxy S3, S4, Note2, S3 Mini, S4 Mini Replika Özellikleri, Kaliteleri Ve Resimli Açıklamam ( 18 Ekim 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar Bilindiği Üzere Replika sınıfında Çeşitli Kalitede Ürünler Var ve Ben Birinci sınıf 2. sınıf vs. Hepsini Tek Tek Açıkladım. Özelliklerini Resimlerini Fiyatlarını. Aklınıza Takılan Ne Olursa Olsun Benimle İletişime Geçebilirsiniz...
  2. Samsung Galaxy S3, S4, Note2, S4 Mini Kore Replika Özellikleri, Kaliteleri Ve Detaylı Açıklamam ( 5 Aralık 2013 | Sony Android Yazılım )

Arkadaşlar Bilindiği Üzere Replika sınıfında Çeşitli Kalitede Ürünler Var ve Ben Birinci sınıf 2. sınıf vs. Hepsini Tek Tek Açıkladım. Özelliklerini Resimlerini Fiyatlarını. Aklınıza Takılan Ne Olursa Olsun Benimle İletişime Geçebilirsiniz...
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 14:54:00