Radyolar nasil mp3 ses düzeyinde daha yüksek seste dinlenir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firkoy

Üye
    Konu Sahibi
Radyolar nasil mp3 ses düzeyinde daha yüksek seste dinlenir ?
Arkadaslar ben trt sayfasinda radyolara tikladiktan sonra media player aciliyor dinliyorum.Fakat ses az geliyor stream internet üzeri oldugundanmi kaynaklaniyor anlamadim.Telefonun ses düzeyini yükselten bir program varmi veya baska bir medya oynatici ile radyolari acip sesi yükseltebilirmiyiz acaba?:hmmm

selhey

selhey

Üye
bence sen bir 5+1 bir ses sistemini bagla telefonuna... ::ehe nasılsa mik girişi var...

firkoy

Üye
    Konu Sahibi
öyle zor olur ya:ehe bir elimde tel bir elimde o umurumdami dünya olur ozaman:d:

NR6630

NR6630

Üye
dostum sana 2 tavsiyem var tavsiyem var . ya fm radyo kur depoda mevcut ve 5-6 tane daha var onlardada ses çok çıkıyor. yada illa internet üzerinden dinlicem diyosan mediabox var medya merkezi onu kur ondada ses yüksek ve netten dinleniyo........... medya playerin sesi düşük olduğundan radyon az çıkıyor sesi. bende denemiştim deiğim gibi oldu. depolara gel multimedya kategorisine tıkla aç oradayken fiziksel kalwyede fm yaz tüm radyo programları önünde dilediğini dene:oke: 5+1 i biraz daha düşün derim:d::naughty:

firkoy

Üye
    Konu Sahibi
su an okudum hemen deniyorum nr6630 cok tsk

--------------- Ekleme ---------------

kmlayer mediabox vlcplayer mediaplayer mplayer denedim hepsinde ses ayni.Symfonie diye bir player var ses düzeyi equalizeri sayesinde yükseltiliyor ama stream icin internetle ilgisi yok equalizer sayesinde anladimki yükseltilecek.Internet üzeri radyo acabilecek equalizerli bir player varmi acaba

NR6630

NR6630

Üye
su an okudum hemen deniyorum nr6630 cok tsk

--------------- Ekleme ---------------

kmlayer mediabox vlcplayer mediaplayer mplayer denedim hepsinde ses ayni.Symfonie diye bir player var ses düzeyi equalizeri sayesinde yükseltiliyor ama stream icin internetle ilgisi yok equalizer sayesinde anladimki yükseltilecek.Internet üzeri radyo acabilecek equalizerli bir player varmi acaba
ekolayzerli radyo suan yok ama dostum. birde canola var gene internet uzerinden dinletiyo ve yine medya merkezi bir program yani resim video muzik ve internet video vs radyolarida calistiriyo bir dene bakalim. baska bisi bulursam yazarim buraaya:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt