Q ve F klavye ikisi bir arada tek dosyada

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
Q ve F klavye ikisi bir arada tek dosyada
Arkadaşlar kendim düzenledim sorun olması lazım bende sorunsuz gömüp flaşlarsınız kolay gelsin..

ufak bi sıkıntı vardı linki yeniledim. yanlış yapan arkadaşlar varsa affola.

• Beğen
Tepkiler: -hasangun-, alper0642 ve Solmaz67

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
Ha bu arada 4 sıra klavye bu yanlış anlaşılmasın kullanan olmamış sanırım ama sorun değil :D

e1ektronick

e1ektronick

Üye
nerde bunun gorselleri ?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
SS yoksa güven de yok. :naughty:

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
valla dayı forumda 4 satır q klavyeyi yukleyen arkadaşlar telefonlarındaki space tuşunun solundaki tuşa bassınlar sanırım rusca bi klavye çıkıyo işte oraya f klavye takımını düzenledim. yine o da forumda f klavyeyi paylaşan arkadaşın klavye düzenine göre dizdim. ha bide sayı moduna geçip shifte basınca ordaki karakterleri düzenledim kalp falan ekledim mesela. anlıyorum görsel istemenizi ama yapacak bişe yok imkan olsa zate koyarım. Yazılımınıza eklemeye bilirsiniz. sadece paylaşmak istedim ayrıca hiç bi beklentimde yok istediğiniz eleştiriyi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz :D

-hasangun-

-hasangun-

Üye
valla dayı forumda 4 satır q klavyeyi yukleyen arkadaşlar telefonlarındaki space tuşunun solundaki tuşa bassınlar sanırım rusca bi klavye çıkıyo işte oraya f klavye takımını düzenledim. yine o da forumda f klavyeyi paylaşan arkadaşın klavye düzenine göre dizdim. ha bide sayı moduna geçip shifte basınca ordaki karakterleri düzenledim kalp falan ekledim mesela. anlıyorum görsel istemenizi ama yapacak bişe yok imkan olsa zate koyarım. Yazılımınıza eklemeye bilirsiniz. sadece paylaşmak istedim ayrıca hiç bi beklentimde yok istediğiniz eleştiriyi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz :D
Gönül rahatlığıyla bi eleştiri yapayım madem kardeş:
O diğer arkadaşın adınıda ben vereyim!
Ve tam 15 gündür forumda!

http://www.maxicep.com/s60v5-sistem...turkce-f-klavye-5800-x6-5530-52xx-468463.html

http://www.maxicep.com/s60v5-sistem...turkce-q-klavye-5800-x6-5530-52xx-468148.html

catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
sağol ustad benimkininde tek farkı iste ikisini aynı anda kullana biliyorsun zaten senin q klavyeni düzenledim.

alper0642

Üye
f ve q klavye bir arada denilince kendimi feda edeceğim ve yükleyeceğim, yükleyince ekran resimlerini eklerim.

BUYRUN EKRAN RESİMLERİ. Evet hem F, hemde Q klavyeyi seçenekli olarak kullanabiliyoruz. HAYIRLI OLSUN. eline sağlık kardeş. (fikir mimarı olan KOTUKOYLU kardeşimize zaten teşekkürlerimizi ayrıca sunarım.)

• Beğen
Tepkiler: -hasangun-
catlax66

catlax66

Üye
    Konu Sahibi
salosun dayı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt