ps vitamı satıp psp almalımıyım ?? acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkeha

Üye
    Konu Sahibi
ps vitamı satıp psp almalımıyım ?? acil yardım
Arkadaşlar geçen haftalarda yeni bir ps vita aldım cihaz inanılmaz kaliteli ,görüntü kalitesi süper ama bu oyun fiyatları beni çok sıkıyor şu an bu mükemmel cihaz nerdeyse hiç kullanılmamış şekilde odamın bir kenarında duruyor ben öğrenciyim oyunlara o civarlarda para veremem vitayı satıp bir psp almalımıyım en azından internetten oyun indirip oynayabilirim ve bu oyunlar beni uzun bir süre idare eder birde bu hazfıkartları psp lerde ortalama kaç oyun alıyor boyutuna göre yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederi.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bence Tablet Yada Pc Al En İyi Oyunlar Grafikler Pc de Sonrada Tablette Psp Eski Artık Fazla Tutulmuyor Boşuna Para Verme Ya Pc Yada Tablet Al Sana Tavsiyem ;)

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

berkeha

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım zaten var ben yazları tatilerde çok gezen biriyim tabletlerinde oyun için pek iyi olduğunu sanmıyorum el konsoluna ihtiyacım vardı aldım bu duruma düştüm bunun için yardım edersen sevinirim :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
O Zamam Kaliteli Bir psp Cihaz Al Yoksa Yüksek Hafızalı Oyunlarda Kasma Donma Hatta Oyunu Açmama Gibi Durumlar Olur Bana Gôre Psp Slim 3000 Ve 3004 Tavsiyem

• Beğen

berkeha

Üye
    Konu Sahibi
Yani vitayı sat diyosun ?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Evet Ama Ben Senin Yerinde Olsam Tablet Pc Alırım Psp ye Hava Basarım ;)

• Beğen
melancholy11

melancholy11

Üye
paran varsa tabiki ps vita kalsın derim :) çok iyi oyunların çıkıcağı söyleniyo

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Psp al bence uzun yillar kullanabilirsin alirsan pspyi ayrica dokunmatik ekranla konsoldaki oyunun zevki ayni mi yapmayin Allahaskina

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Sanırım şaka yapıyor arkadaşlar.PSVita'ya alternatif olarak tableti göstermişsiniz ya ! Vita tamamen oyun için üretilmiş bir cihazdır ve bir oyuncu için alternatifi tablet, telefon falan olamaz.PSVita'ya alternatif arıyorsan bu alternatif tablet değil 3DS XL'dir.Oyun denildiği zaman önemli olan şeyin grafik değilde oynanılabilirlik olduğunu en basitinden Nintendo 3DS satışlarından anlayabiliriz ki PSVita'nın grafikleri de tabletlerde yakalayacaklarına taş çıkartır.Bu sene çıktığı gün alacağım dediğim 7 oyun birikti şimdiden ve bunlardan birisi de Killzone : Mercenary.Killzone'un gameplay video'larını izlerseniz --bir kaç inceleme sitesine dağıtıldı demo versiyonu-- oyunun gerek grafikleri gerekse oynanılabilirliği PS3 versiyonu ile kıyaslanıyor.Siz hiç bir tablet oyununu konsol versiyonuyla kıyaslayanı gördünüz ya da konsol versiyonu mu bu, yeni Killzone mu geliyormuş diyenini ?

Tablet alınır alınmasına ama oyun için değil.Örnek vermek gerekirse en basitinden Most Wanted'ı gösteririm.Android'te ve IOS'da mevcut oyun.Aynı şekilde PSVita'da da .PSVita'daki versiyonu içerik olarak birebir PS3 portu iken mobil versiyonu sadece boş bir araba oyunu olarak kalıyor.Free Run'ı bile olmayan boş bir araba oyunu.Bu iki cihazı kıyaslamak gerçekten ilginç....

Oyun fiyatları pahalı geliyorsa neden aldın Vita'yı demeden edemeyeceğim.Alternatif arıyorsan oyunlarını takaslayabilir ya da ikinci el oyunlara yönelebilirsin.Online oynayabileceğin --ki online oynayabileceğin Vita oyunları en az 3-4 ay oyalıyor-- oyunları 30-60 lira arası bir fiyattan bulabilirsin 2. el alacaksan.Düşün 0'ı 140 lira olan CoD'un 2. el fiyatı 60 lira...Bir kaç oyunun varsa onları takaslayabilirsin.Mesela ben Vita'yı ilk aldığım zamanlar 3 oyun satın almıştım fakat takaslaya takaslaya 8 oyun bitirmiştim.

PSP alma konusuna gelirsek attan inip eşeğe binme derim ben.Eğer doğru zamanı beklersen PSN'den 10-15 TL değerindeki bir oyun alıp cihazını kırdırabiliyorsun.Tabi kırdırdığın zaman Vita oyunlarını ücretsiz oynayamıyorsun onları yine paralı almak zorundasın ama en azından istediğin PSP oyununu PSP'de olduğu gibi bedavaya oynayabiliyorsun.Gidipte PSP oyunu oynayacağım diye Vita'nı satıp PSP alma sakın.Biraz piyasayı takip et ve en son güncellemenin açığı ortaya çıktığında söylenilen oyunu satın al ve Vita'nı PSP oyunları için kırdır.Tabi böyle yapınca Vita oyunlarını online oynayamıyor, PSN'e bağlanamıyorsun.Para biriktirdiğinde de gider azar azar Vita oyunlarını alırsın.Oyunları 0 alacaksın ya da çıktığı gün fahiş fiyattan alacaksın diye bir şey yok sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt