Programlı veya programsız msn e gir

Konu, 'Nokia S40 ve Java Destek' kısmında Lina_TR tarafından paylaşıldı. Okunma: 21084 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar msn e telefondan girmek çok kolay.programlı giriş:
    arkadaşlar programlı girişte ya ebuddy e ihtiyacınız var ya operaminie.ebuddy ile girmek için Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk | eBuddy a telefonla veya pc ile girip indiriyoruz.sonra programı açıp ebuddy e kayıt oluyoruz ve sonra msn açıyoruz.eğer opera mininiz var ise direk Sign In dan msn e girip sohbet edebilirsiniz.hiç programınız yoksa Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk | eBuddy a girerek de girebilirsiniz.
    ykrz ve Antisentimental bunu beğendi.
  2. ben kullandım harika bişiy siz operatörünüzü arayın(Vodafonda Kampanya Var) 100kb 1 kontüre gprs ayarlarınız isteyin harika ben çoq kullandım
  3. Yazılım yani programlardan daha az ücret ödüyorsunuz. Bence çok güzel bizzat kullanıyorum.
  4. evet bencede
  5. Aynı konu daha önce birçok defa açılmasına rağmen yinede Teşekkür Ediyorum Emek Sonuçta
  6. en iyisi KANKA MSN 0,4 BETA :oke:

7. Arkadaş haklı Gelmiş geçmiş en iyi msn programıdır KANKA MSN google dan aratın çıkıyor.En ucuz ve en kullanışlı MSN programıdır.

:islik
  8. Google'da aratmasına gerek yok MaxiCep'te Kanka Msn hakkında birçok konu var zaten..

9. ben yeniyim arkadaşım. :) hatalarım oalbiliyor yakında adapte olurum aranıza :)
  10. Yorumlar içim teşekkür ederim kanka msn i denedim oda güzel
  11. arkadaşlar samsung sgh i 600 kulanıyorum ebuddy ye bu telefonla girebilirmiyim resimli acıklama yok mu sitede lütfen yardım cı olun
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.