profil resmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
profil resmi
selam arkadaşlar
benim bir önerim olcaktı admin onaylarmı bilmiyorum ama frmtr de vardı bu özellik diyelim siz benim profilime girince orada daha büyük bir şekilde profil resmimizi koyabiliyorduk
aynı bunun gibi maxicepede olmasını istiyorum siz insanlar ne derler bilemem bence görsellik konusunda güzel olabilir birde arkadaşlar lütfen konu dışı mesaj atmayınız önceden bir konu açmıştım sanırım yeni üye sendromu diye biraz köt karşılandım attığı mesajlara cevap vermek istemedim neyse arkadaşlar konuyu dağatmayalım
Sevgiler maxicep :op:

'Şeref'

Emekli Yönetici
aynı bunun gibi maxicepede olmasını istiyorum siz insanlar ne derler bilemem
burası biraz tuhaf olmuş cümlenin ama neyse.:ehe

önerine gelince profil resmi gayet ideal daha büyük olmasına gerek yok bence :) daha büyük resmin olsun istiyorsan albümlerine eklersin hatta albümüme kapak olarak ayarlarsın isteyenler bakar bence böyle daha iyi.:)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Ben tam olarak ne öneride bulunmak istediğini anlayamadım?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bahsettiğin sitede üyelik olmadığı için bilemiyeceğim. ancak bu şekilde'de iyi ve arkadaşın bahsettiği gibi albüm eklersin buda belli bir rütbe aldığın zaman özellik açılıyor. yüzbaşı, binbaşı, gibi. ayrıca büyük avatarlar konularda ve mesajlarda çok büyük olunca hem şekil bozulur hem düzeni.

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğin sitede üyelik olmadığı için bilemiyeceğim. ancak bu şekilde'de iyi ve arkadaşın bahsettiği gibi albüm eklersin buda belli bir rütbe aldığın zaman özellik açılıyor. yüzbaşı, binbaşı, gibi. ayrıca büyük avatarlar konularda ve mesajlarda çok büyük olunca hem şekil bozulur hem düzeni.

Yan tarafta gördğün avatardan bahsetmiyorum dostum sanırım ben yanlış açıkladım

--------------- Ekleme ---------------

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Böyle bir özellik mevcuttu diye biliyorum ama emin değilim. Ozan gelince net bir açıklama yapacaktır. Olmazsa yeni forum sürümünde kullanıma sunulabilir.

• Beğen
Tepkiler: Keş Remzi
Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt