Pilde sorun

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Pilde sorun
Pil yarilara gelmeden telefon kapaniyor ve pilin bitecegi uyarisi dahi gelmeden. Android sistemi kapatilirken falan gosteriyor ve telefon kapaniyor. Bir anda karariyor. Telefinu kapaliyken sarjq takiyorum yarisindan fazlasi dolu diyor. Sarj olmadan acarsam telefonu bitmis olarak gosteriyor falan cok karışık şeyler oluyor ne yapacağım?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Batarya değiştirmen gerekli gibi eğer başka bir sorunu yoksa.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Sarj ediyorum mesela %69 diyor ama az sonrada Sarj edildi diyor hemen daha %100 diye gorunmeden. Ama bunlar buraya gelincd oldu suan tatildeyim tatile geldim yasadigim sehirde yoktu boyle seyler tatilde kaldigim evde oldu ne olduysa burda elekttikler sık sık kesilir ama telefonuda zaten surekli sarjda birakmam gecen senede ayni tatili burada yapiyordum sarj ederkem problemler yasamisyim bunu farkli bir sarj aleti alarak cozmustum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
O zaman şarj aletinde bir sıkıntı olmuş olabilir, kablo ve adaptör ayrı ayrı ise farklı adaptör ve kablo ile deneyebilirsin.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Oo haklisin ben gecen sene ayni usb li adaptor kullanmistim aldigim adaptorde udbsiz di yalniz harikaydi sorunsuz sarj ediyordu bi arkadastan usbsiz temin eddbilirim galiba .

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Temmassizlik yapiyor evden cikarken o adaptorude goturmeyi dusunmustum ama usb adaptorude degistirmistim zaten problem olmaz dedim.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Tamam calisiyor peki birde Flash acik fotograf cekersem kapaniyir telefon neden?

Üst Alt