Photoshopta Arabaya Resim Ekleme

Konu, 'Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama' kısmında Fatih[Sag0]HiphoP tarafından paylaşıldı. Okunma: 13476 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Photoshopta Arabaya Resim Ekleme

< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 692x498 ve 267KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 676x486 ve 280KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 682x508 ve 281KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 674x490 ve 255KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 738x446 ve 262KB ) Buraya Tıklayın< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Fatih[Sag0]HiphoP
    ysrtrk ve cakal_77 bunu beğendi.
  2. emeğine sağlık dostum ;)

3. bu programı nasıl ındırebılırım ltf yardım

4. Photoshop, biçok forumda yasak olmasına karşın fu ll sürüm olarak bulunmakta :):oke:

5. güzelmiş kardeş program forumumuzda var mı? ayrıca emek için saol:oke:

6. bunlar photoshop için basit çalışmalar ama başlangıç için iyi

paylaşıma tşkrler

7. güzel ders bilmeyen arkadaşlar için yararlı olacaktır:pro:

8. sağol kardeş inş. öalışır

Photoshopta Arabaya Resim Ekleme konusuna benzer içerikler

1. Photoshopta Arabayı Metalik Yapma

1) Öncelike Photoshopta Arabayı Metalik Yapma efekti için arabamızı seçiyoruz. benim tavsiyem arkadaşlar daha çok Gri tonlardaki arabalarda bu işlemi uygulayın çünkü daha iyi sonuç veriyor. ben aşagıdaki arabayı seçtim mesela. 2) Arabamızın...
  2. adobe photoshopta Resim montaj

1) Montaj yapmak istediğimiz resmi açıyoruz ve arka planımızı clone tool u ile silmeye başlıyoruz.Fırça olarak soft bir fiırça seçersek daha iyi olur. 2) Temizlediğimiz alanı Lasso tool ile seçip Filter lardan Blur=> Gaussian Blur u seçip...
  3. photoshopta cerceveden fırlayan resim

merhaba gencler bu dersimizde resimler cerceveden nasıl fırlar örnegini gösterecem Resmimizin kilidini açtıktan sonra 2 tane yeni layer açıyoruz ve resmimizi layerların arasına yerleştiriyoruz; Alttakı layeri 'paint pucket tool' ile...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 9:32:16