!!!Pc programlarını regedit'den kaldırma..!!

Konu, 'PC Yazılım Destek' kısmında A3rman tarafından paylaşıldı. Okunma: 8845 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. !!!Pc programlarını regedit'den kaldırma..!!

Başlat çubuğuna basın,çalıştır deyin,regedit yazıp tamam deyin,HKEY_LOCAL_MACHİNE 'yi genişletin(açın,yanındaki +ya basın daha nediyim ? :d:),SOFTWARE'yi açın,burada bilgisayarına yüklü programlar listelenir (hani bilgisayarın harddiskinden silipte kaldırmadığınız programlar vardır ya program ekle kaldırda gözükür sizin içinde sıkıntı yaratır) onların ismini burda bulup silin artık gözükmeyecektir.

İşine yaradıysa bi teşekkürü çok görme :tşk:...

Yazan: A3rman
  2. Teşekkürler. Bi Kere Canım Sıkıldıydı Kendi Kendime İş Yaratıyım Dedim Açtım Regediti Silebildiğimi Sildim Silemediklerim Kaldı Sonra Pc Açılmadı :D Sonra Format Tabii :oke:

3. kontrollü yapılmazsa açılmayabiliyor :ehe

4. Çeşitli programlarla bunları daha sağlam yapabiliriz. (Your Uninstaller,Revo Uninstaller vs.)

Ben hiç Windowsun kendi Program Ekle/Kaldır uygulamasını kullanmam.Gelişmiş programlar kullanıyorum ki regeditten de girdi kayıtları silinsin.

Teşekkürler :)

5. bendede var bazı programlar fakat gta san andreası kaldıramadım hata veriyordu sildim harddiskten sonra yeniden yüklemem gerekti isodan setup'u açtım ve play:gta san andreas dedi.yani tam olarak silinmiyor regeditten yapınca bilgisayara yüklenmemiş gibi oluyo şu anda yükledim oyunu :yuru

----------Eklendi @ 18:13:22 ---------- Yazıldı @ 18:11:51 ----------

rica ederim...

!!!Pc programlarını regedit'den kaldırma..!! konusuna benzer içerikler

1. Silemediğiniz programları telefondan kaldırmanın yolları!! ( 28 Ocak 2008 | Symbian Destek )

Eğer telefonunuza bazı programları kurduktan sonra silmek istediğinizde yöneticide yoksa yada bu program telefon tarafından kullanılıyor diyorsa çözüm tam aradığınız gibi; Bu anlatacaklarımı uygulamak için FExplorer,Xplorer(yada aynı özellikte...
  2. E63 den Turkcell logosu kaldırma. ( 17 Mayıs 2010 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Merhaba Arkadaşlar tema değiştirmeme rağmen açılışlarda halen "Turkcell le bağlan hayata" animasyonu açılıyor. Sinir oluyorum bunu nasıl kaldırırız. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  3. nokianın kendi programlarını kaldırma. ( 23 Ağustos 2011 | Symbian S60v3 Destek )

nokia telefonumda kullanmadığım bazı nokianın orjinal kendi program servis ve araçları var bunları kaldırmanın bir yolu varmıdır acaba ?
  4. Orjinal Tema Rof2 Den kaldırma ( 24 Ocak 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

Sound waves i rofs2 den kaldırıp yerine yeni tema ekleyip varsayılan yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? elimde gerekli tüm programlar var
  5. Menu Switch Cfw Den Kaldırma ( 15 Ekim 2013 | Modifikasyon Genel & Destek )

slm millet adamın biri rom yapmıs n97 için c6 portu ile telde menu switch var resource grid menu duzenini c data menu klasorunden okuyo bunu nasıl eski haline getiririm bu sekilde olmasını istemyorum yardımcı olacak biri varmı bu arada hayırlı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 17:48:54