!!!Pc programlarını regedit'den kaldırma..!!

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında A3rman tarafından paylaşıldı. Okunma: 8422 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Başlat çubuğuna basın,çalıştır deyin,regedit yazıp tamam deyin,HKEY_LOCAL_MACHİNE 'yi genişletin(açın,yanındaki +ya basın daha nediyim ? :d:),SOFTWARE'yi açın,burada bilgisayarına yüklü programlar listelenir (hani bilgisayarın harddiskinden silipte kaldırmadığınız programlar vardır ya program ekle kaldırda gözükür sizin içinde sıkıntı yaratır) onların ismini burda bulup silin artık gözükmeyecektir.

  İşine yaradıysa bi teşekkürü çok görme :tşk:...


   
  Yazan: A3rman
 2. Teşekkürler. Bi Kere Canım Sıkıldıydı Kendi Kendime İş Yaratıyım Dedim Açtım Regediti Silebildiğimi Sildim Silemediklerim Kaldı Sonra Pc Açılmadı :D Sonra Format Tabii :oke:
   
 3. kontrollü yapılmazsa açılmayabiliyor :ehe
   
 4. Çeşitli programlarla bunları daha sağlam yapabiliriz. (Your Uninstaller,Revo Uninstaller vs.)

  Ben hiç Windowsun kendi Program Ekle/Kaldır uygulamasını kullanmam.Gelişmiş programlar kullanıyorum ki regeditten de girdi kayıtları silinsin.

  Teşekkürler :)
   
 5. bendede var bazı programlar fakat gta san andreası kaldıramadım hata veriyordu sildim harddiskten sonra yeniden yüklemem gerekti isodan setup'u açtım ve play:gta san andreas dedi.yani tam olarak silinmiyor regeditten yapınca bilgisayara yüklenmemiş gibi oluyo şu anda yükledim oyunu :yuru

  ----------Eklendi @ 18:13:22 ---------- Yazıldı @ 18:11:51 ----------

  rica ederim...
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
29 Mayıs 2015 Cuma - 9:11:37