Oya Bora & Grup Denk - Sevmek Zamanı İndir | Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı Melodi

Konu, 'Yerli Melodiler / Zil Sesleri' kısmında EroL tarafından paylaşıldı. Okunma: 1653 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Oya Bora & Grup Denk - Sevmek Zamanı İndir | Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı Melodi

Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı kısa mp3 indir, Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı dinle, Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı cep melodisi, Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı cepten indir, Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı zilsesi indir

Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı şahane bir şarkıdır. Cep melodisi olarakta çok güzel olur tavsiye ederim.

Yazan: EroL

Oya Bora & Grup Denk - Sevmek Zamanı İndir | Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı Melodi - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

Oya Bora & Grup Denk - Sevmek Zamanı İndir | Oya Bora &Grup Denk - Sevmek Zamanı Melodi konusuna benzer içerikler

1. [2009] Oya & Bora - Tiryaki

Album Sarkilari Oya & Bora - 01 - Tiryakin Oldum.mp3 Oya & Bora - 02 - Su Adamlar Anne.mp3 Oya & Bora - 03 - Karsi Koyma.mp3 Oya & Bora - 04 - Her Sey Bos.mp3 Oya & Bora - 05 - Bir Sans Daha.mp3 Oya & Bora - 06 -...
  2. O zaman başka

Hocanın kadılık yaptığı sıralarda bir adam gelmiş: _Hoca efendi demiş sizebirşey danışacağım. _Buyrun sorun. _Geçen gün komşuların size ait olduğunu söyleyen bir inek,tarlada bizim ineğin karnını yarıp öldürmüş.Şimdi ne yapmam gerek? _Hayvan bu...
  3. O zaman niye yapıyosun?

Karga ile Ayı uçakla yolculuk yapıyorlarmış. Karga servis düğmesine basarak hostesi çağırmış. Hostes gelmiş: - "Buyrun efendim, nasıl yardım edebilirim" diye sorunca karga: - "Hiiiç, i*nelik olsun diye bastım" demiş. Hostes...
  4. O Zaman Sen .....XDXDXD

Temel bir yarışmaya katılır ve yarışmayı kazanır. Kendisine bir kitap hediye edilir. Kitabın adı da 'düz mantık' tır. Temel hediyeyi alırken sorar; *Bu kitapta ne yazıyor? -Okuyunca öğrenirsin... *Ben onunla uğraşamam, anlat bakayım sen...
  5. İşte o zaman FARKLISINIZ

Herkes kavga ederken siz SAKiNSENiZ, Herkes şikayet ederken siz ŞÜKREDENSENİZ, Herkes hayal kırıklıklarından bahsederken siz HAYAL KURANSSANIZ, Herkes küçük bir zorlukta pes ederken siz FIRTINALARA karşı DiK duransanız, Herkes negatif...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 15:22:37