Orijinal Belleye Nasıl Geçerim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aege

Aege

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Belleye Nasıl Geçerim ?
Benim N8'imde şu an kurtuluş40 bellesi var.Telefondan güncellemeleri kontrol et diyorum.Birşey bulunmuyor.Orijinal Belleye geçmek için ne yapmam gerekiyor ?

ciwan__47

ciwan__47

Üye
bence daha orjinalini bulamazsın.. ;)

Kötü Adam

Kötü Adam

Üye
ya flashlaman gerek ya da yeni sürüm çıkmasını beklemen gerek

Castiel91

Üye
dostum downgrade nası yapılır konusu var downgrade yap sonra türk pr 1.2 sini indir navifirmden sonra ovi suitle güncelle takır takır.. güncellemeden önce hard format at dosyalarını rehberini yedekle e hafızayı da biçimlendir.. sonra at belle sağlıklı..

Aege

Aege

Üye
    Konu Sahibi
Downgrade yapmadan bunun üstüne yükleyemem mi yani

Blue Night

Blue Night

Üye
Aynı konuyu bende açacaktım. Arkadaşlar kurtulus40 bir cevap verirse iyi olur. Nokia belleye geçmek için neler yapmalıyız?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Benim kullanma fırsatım olmadı ama bence de kurtuluş abinin belle kalsın. Ama illaki değiştirmek istersen orj. Belleyi flash at.

Blue Night

Blue Night

Üye
Orjinal belle için ne yapıcaz ?

n000k

n000k

Üye
çok basit.. önce E yi biçimlendirin ve soft format atın sonra pc ye bağlayın ve nokia suite den güncelleyin.. bir sürü insan cvp yazmış ama en önemli ve nokia nın bas bas bağırark söylediği tel üzerinden güncelleme olmayacak belle için dedi.. biraz araştırın arkadaşlar forumu.. hemen sorularınız için konu açıyorsunuz.. birbirinin aynısı tonlarca konu oldu forumda, resmen çöplük gibi oldu forum..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Orjinal belle için ne yapıcaz ?
1. Navifirm
indirin (kurulum gerektirmez) navifirm plus'ı çalıştırıp telefonunuza uygun variantı (Belle orj. dosyaları) download yapın (resmi inceleyin releases kısmında bulunan 111.30.0609 Belle oluyor) telefon RM-ve Ürün (Product) kodunuzu *#0000# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. İndirilen dosyalar Navifirm klasörü içinde bulunan fw klasörünün içine kaydedelir. Navi ile işimiz bitti.

2. Phoenix
indirip bilgisayarınıza kurun (Bilgisayarı kapatıp açın).
3. Daha sonra navifirm daki fw klasörünün içindeki ürünkodu yazan klasörün adını telefonumuzun ürün kodunu yazarak RM-.... (Örn. RM-596) değiştirelim ve sonra RM-... klasörünü keserek yada kopyalarak C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products klasörüne yapıştır, Dosya yolu C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 olacak.
4. Artık bundan sonra konu sana yardımcı olacak başarılar.
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...atilir-n8-uzerinden-anlatilmistir-441267.html

Blue Night

Blue Night

Üye
Teşekkürler. Peki bu 25.8 ne oluyor? daha mı yeni?

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
peki arkadaşlar telefon dead olursa. Dead flash belle dosyaları ile atılabilir mı? Yani belle dosyalarını yüklerken telefon ölürse. Aynı belle dosyaları ile ölü flash atılabilir mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt