Online mhrs açılmıyor. Yardım.

Konu, 'Konu Dışı' kısmında akrep_81 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2152 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Online mhrs açılmıyor. Yardım.

Arkadaşlar hastaneler için online randevu sistemine 1 haftadan beri giremiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı.

Yazan: akrep_81
  2. 182 numarasını arayıp ordan randevu alabilirsin.daha basit bir yöntem.

Online mhrs açılmıyor. Yardım. konusuna benzer içerikler

1. Bimcell Online İşlemler Açılmıyor !

online işlemlere şifremi yazıp giriş e basıyorum giriş yapıldı die tele msj geldiği halde yeni sekmede açılması gereken online işlemler merkezi açılmıyor bu neden oluyor sorumlusuna bu sorunu nasıl iletebiliriz?
  2. MHRS Mobil_v1.1

MHRS Mobil_v1.1 T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Hastane Randevu Merkezi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı...
  3. Pc açılmıyor Acil!!!! Yardım!!!!

masaüstü pc'yi açtğımda ışık yanıyor fan dönüyor ve bunlar 2 saniye sürüyo sonra pc açılmıyor ekran falan gelmiyor. sorun nerde ne yapmam lazım? aCİlllll
  4. Pc açılmıyor YARDIM !!!

arkadaşlar pcyi açma düğmesine bastıktan sonra anakart markası ve dolan windows ekranı geliyo hoşgeldiniz yazmadan mouse imleci gözüktükten sonra sinyal yok hatası alıyorum pc eski p4 1gb ram ve ati radeon 512mb 64 bit bi ekran kartı var yardım...
  5. C8040 Açılmıyor Yardım

Arkadaşlar dark evopad c8040 açılmıyor firware yüklemesi yapıcağım ama dowland modda bilgisayara takdığımda sürücü yazılımı başarılı olamadı diyor neden acaba ?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 19:57:48