Tavsiye Ön kamerası kaliteli orta segment telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Ön kamerası kaliteli orta segment telefonlar
İyi forumlar ön kamera konusunda tatmin edici olan orta segment telefonlar sizce hangileridir sony m4 aqua kullanmıştım bi ara onun ön kamerası güzeldi fakat hafiza azdi onda da ortalama 1500tlye kadar onerilerinize açığım şimdiden teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sony C5 Miydi Neydi HTCdede Vardı Bazılarında Flaş Dahi Var Önde

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İyi forumlar ön kamera konusunda tatmin edici olan orta segment telefonlar sizce hangileridir sony m4 aqua kullanmıştım bi ara onun ön kamerası güzeldi fakat hafiza azdi onda da ortalama 1500tlye kadar onerilerinize açığım şimdiden teşekkürler
Ben hepsiburada dan 4 gün önce aldım hem üst segment hemde harika bir cihaz,incelemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
gm 5 plus
xioami mi 5

byAndroid

byAndroid

Üye
Mi 5,mi 4 vs. 1500 lira ön kamera olarak üst segmente denk geliyor gibi bişey. Çünkü amirallerde olmayan ön kameralar orta segment cihazlarda var. Samsungun yeni C seriside ön kamera olarak çok iyi.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Mi cihazlara ne bileyim biraz ön yargili gibi kalıyorum şuan aklima sony xa ultra var o da 6 inc olmasi dusunduruyo beni hani biraz daha isim yapmis cihazlar olsa diye dusunuyom

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Mi cihazlara ne bileyim biraz ön yargili gibi kalıyorum şuan aklima sony xa ultra var o da 6 inc olmasi dusunduruyo beni hani biraz daha isim yapmis cihazlar olsa diye dusunuyom
Tabiiki tercih size kalmış bu arada mi5 in ön kamerada cinsiyeti ve yaşı bilme özelliği var belirtmek istedim.

Üst Alt