Numaranı taşı gerisi bizden (Her ay 250 dk) | Vodafone

Sponsorlu Bağlantılar

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Numaranı taşı gerisi bizden (Her ay 250 dk) | Vodafone

ŞİMDİ NUMARANIZI VODAFONE KONTORLUYE TAŞIMANIN TAM Z NI

YÖNE BEDAVA 1000 DAKİKA!!!!

Değerli Müşter rimiz,

23 Şubat 2009, Pazartesi sabahından itibaren, Numarasını Vodafone kontörlüye taşıyan herkes "Her Yöne 1000 kampanyası" ile her yöne toplam 1000 dakika kazanıyor!

Kampanyadan yararlanmak için numarasını Vodafone kontorlu taşımak için başlatılan aktivasyon işlemlerinin başarı ile tamamlanması, ardından 30 gün içinde tek seferde 150 kontör yüklemeleri yeterli.

150 ve üstü kontör yüklemelerinin ardından yurtiçi diğer Vodafone, Turkcell, Avea ve sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri bedava 1000 dakikayı, aylık 250 dakika olmak üzere toplam 4 ayda kazanacaklardır. Şart yok koşul yok. Ayrıca tüm abonelere açık.

Abonelerimizin,numaralarını Vodafone'a taşırken kazanacakları bu yeni kampanyamızın hepimize Hayırlı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,

DETAYLARI
***Kazanılan 250 dakikadan kalan süre *123#17# servisi ile sorgulanabilecektir

- Hediye dakikaları kazanabilmek için abonenin Vodafone’a numarasını diğer operatörlerden taşıyarak yeni dahil olmuş olması ve “Hesabını Bilen Tarife” dışında bir tarifeyi seçmesi gerekmektedir.
- 1000 dakika abonelerin hesabına ilk 150 üstü kontör yüklemenin ardından 250 dakika ve izleyen 3 ay boyunca koşulsuz ayda 250 dakika şeklinde toplam 4 ayda yüklenecektir.
- Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir.
- Numarasını diğer operatörlerden taşıyarak yeni dahil olmuş aboneler izleyen 30 gün içerisinde 150 ve üstü kontör yüklememeleri durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir.
- Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz
- 250 dakikanın kullanım önceliği bulunmaktadır
- Hediye dakikalar aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
- Hediye olarak verilen dakikalar üçüncü sahışlara transfer edilemeyecektir.
- Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
- Bir müşteri numarasına bağlı tüm abonelikler (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
- Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli bir hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.
- Kampanya 31.03.2009 tarihine geçerlidir.

Kaynak: dh vodafone silver

smtdursun

Üye
off be vodafone gozune kurban olıyım

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Güzel Kampanya da Niye 150 Kntr Yükleme Şartı Koyuyorsunki.İlla Bi Saçmalık Yapacaklar Kesin.

s.volkan

s.volkan

Üye
    Konu Sahibi
Sadece ilk ay..O kadarda olsun

piri.reis

piri.reis

Üye
teşekkürler

Solamente

Üye
iyiymiş valla vodafone hattım olmasa kesin taşırdım :) saol arkadaşım paylaşımın için . . .

damlaaa_159357

damlaaa_159357

Üye
peki bu geçişlerde herhngi bi ücret alınıomu???:hmmm

elif kınal

Üye
ben hattımı vodofone çevirdim ama 1hafta geçti daha açılmadı

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
numara taşıma yaklaşık 6 gün sürüyor..

ankarali6600

ankarali6600

Üye
ben zamanında vodafone aldım 3 sene oldu numara taşımada en sağlam kampanyayı türkcel yaptı.her 100 kontore 1000 kontor diye ayda 1 kere sınırlamasıda yoktu hayatımda ilk defa 1 ayda 4 kere 100 kontör yükledim toplam 4400 kontör kullandım.herkez benim gibi abartmış kampanyayı iptal ettiler bende tekrar efsaneye geri döndüm yani vode ye...arkadaşımda benimle beraber geçti ona her ay 20 liraya 100 dakka gelirken bana her 20 liraya 250 dk geldi.seviyorum bu vodeyi ya...şimdi hem sms,hem cepnet,hemde vodelive kullnaıyorum çok hoşuma gidiyo vode.hepsi sadece 22 lirayı buluyo.TEŞEKKÜRLER VODE...

enescebeci

enescebeci

Üye
sizce hangi hat daha iyi?

enescebeci

enescebeci

Üye
hala sürüomu bu kampanya

enescebeci

enescebeci

Üye
bnce bu iste bi is var