numara taşıma ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesut-0114

Üye
    Konu Sahibi
numara taşıma ?
yeni aveaya taşıdım numaramı.iki sorum var;birincisi kaç ay sonra tekrar taşıma işlemi yapabilirim.ikincisi; tekrar vodafoneye taşıdığımda eski sim gerekli olacakmı yoksa ücretsiz bir kartmi verecekler yine?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
1.si Yeni alınan hatlar 3 ay boyunca numara taşıma yapamaz ama siz numara taşıma yaptığınıza göre hattınız 3 ayı doldurmuş demektir. Yani siz artık istediğiniz kadar gün veya başka bir sınır bulunmadan numara taşıma yapabilirsiniz.

2.si Numara taşıma yapıldığında eski sim kart işe yaramaz saklanması gerekmez kırıp atabilirsiniz. Tekrar eski operatörünüze geçecek olursanız operatör size yine ücretsiz sim kart verecektir.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Eğer tahutte bulunduysan 1 sene bitiminde tasiyabilirsin.
Tahutte Bulunmadiysan ilk fatura kesim tarihinden sonra taşınması gerekiyor.
Tekrar vodovana geciste eski sim geçersiz aynı ücreti verirsin.
Yeni sim kartı almak zorundasın.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Eğer tahutte bulunduysan 1 sene bitiminde tasiyabilirsin.
Tahutte Bulunmadiysan ilk fatura kesim tarihinden sonra taşınması gerekiyor.
Tekrar vodovana geciste eski sim geçersiz aynı ücreti verirsin.
Yeni sim kartı almak zorundasın.

Taahhüt dolmadan da numara taşımında bulunabilir ama verdiği taahhüte göre cezai bedel öder. (Tahhütü var ise)
Faturalı hat ise ve tahhütte bulunmadıysa ilk fatura kesim tarihinden sonra değil hemen bir kaç gün öncesinden taşımanın olmasında fayda var aksi halde hem yeni operatör hemde eski operatör ayrı fatura keser. (Eski operatör kesim tarihi geçti ondan fatura işledi der)
Numara taşıma ücretsizdir herhangi bir ücret ödenmez.
Son dediğin doğru numara geçişinde operatörün verdiği ücretsiz sim kartı almak zorunda :)

mesut-0114

Üye
    Konu Sahibi
bu çok güzel Ya.yani 3 ay beklememe gerek yokmu?dediğim gibi 1 haftadır aveya geçiş yaptım

- - - Eklendi - - -

faturasız hat benim ki

phasan

phasan

Üye
bu çok güzel Ya.yani 3 ay beklememe gerek yokmu?dediğim gibi 1 haftadır aveya geçiş yaptım

- - - Eklendi - - -

faturasız hat benim ki

Sunu diyim ilk numara tasima islemi degilse bekleme suren yok

mesut-0114

Üye
    Konu Sahibi
pek'i vodafone ücret ister mi sim kart için

mesut-0114

Üye
    Konu Sahibi
peki sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt