Nokia X6-00 Hack Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ankgazili

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X6-00 Hack Konusu
Saygı değer Adminler ve Arkadaşlar
Aramadığım yer kalmadı Nokia X6 hack modifiye sistem rom ve hep 5800 için yoğunlaşılmış bana bu konu hakkında bi yardım cı olabilir misiniz

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
burdan indir dene bakalım.
yalnız Türkçe dili yok.
X6 Pro Edition V1.(16GB)
X6 12.0.91 Dark Black 0589488
Install: all RM-559 Nokia X6 16GB V12.0.91

Languages in ppm: English,Czech,Slovakian,German,Polish,Hungarian
-C free: 286MB
-Ram free: 57MB efect off, efect on: 54,4MB
-Boot and logout image modded.
-Welcome picture and sound remowe
-File cache all drive improved
-Accelerated program activation.
-New effect: Atlantis, modded by Taylor=5800 Pro Edition V3
-Nokia welcome and sms disabled
-Rompatcher 2.3 integrate
-Auto copy C:\patches
-Auto copy C:\patches: InstallServer, Open4All-auto apply
-Taylor vs Maemo ringtone integrate

mchayat

Üye
merhaba arkadaslar. X6 konusunda benimde bir problemim varda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. elimdeki X6 kacak. 2 tane program yükledim. 3. yü yüklemeye calıstıgımda "Maksimum kurulum limitini aştınız." diye bir uyarı veriyor. biraz araştırdım ve orjinallerde de kaçaklarda da aynı problem var. çözüm olarak telefona program kurmayın hafıza kartına kurun diyorlar her yerde. tabi telefona reset atmamız gerekiyor. sorunum şu: normalde reset, yes tusu no tusu ve kamera tusuna aynı anda basılarak atılıyormus. benim kacak x6da kamera tusu yoktur. bu cihazı nasıl resetleyebilirim?? resetleyemezsem bu romu nasıl kurabilirim telefona?? yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden çok teşekkür ederim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sorunu hallettim arkadaslar. reset atmayı ögrenemedim ama cihazı fabrika ayarlarına döndürünce "Maksimum kurulum limitini aştınız" uyarısını vermiyor. benim içinde önemli olan buydu. kolay gelsin herkese...

kaya200

Üye
birde nasıl yaptığını anlatırsan seviniriz.teşekkürler

mchayat

Üye
birde nasıl yaptığını anlatırsan seviniriz.teşekkürler

dikkat ettiysen yukarıda yandaki gibi çizgi var. --------------------- bu çizgiden sonra yazdım nasıl hallettiğimi. ama yine söyleyeyim fabrika ayarlarına döndürünce cihazı sorun halloluyor. hatayın neresindensin bu arada. bende hataylıyımda.

cmnn

cmnn

Üye
hocam cfw silmek için ne yapılır

ekselans0183

Üye
meraba arkadaşım benimde kaçak x6 var interneti kullanabiliyormusun ? kullanabiliyosan ne yapmam gerektiğini söylersen memnun olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt