Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle

Konu, 'Symbian Destek' kısmında aa-tolga tarafından paylaşıldı. Okunma: 807549 | Cevaplanma: 3440

1. Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle

n97 için ölü telefonda işe yararmı?

Yazan: bilkolik

Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle konusuna benzer içerikler

1. Nokia, Yazılım Güncellemeden Sonra Dilin İngilizce Olmasına Çözüm. (Türkçe yapın) ( 5 Ocak 2008 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

Firmware Yükledikten sonra telefon dili ingilizce olan arkadaşlar aşağıdaki kısa işlemi yaparak tekrar türkçe yapabilirler. İşlemi kısaca anlatıcam: İlk önce gerekli programı aşağıdaki eklenti kısmından downlooad edip kurun Programı...
  2. nokia n93 dil problemi ( 7 Ekim 2009 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar n93 ü güncelledim türkçe dil seçeneği olmadığı için ingilizce oldu türkçe dil kodu lazım
  3. Nokia E72 Dil Problemi ! ( 27 Eylül 2010 | Cep Telefonları Genel )

Herkeze merhabar.. Arkadaşlar bugün gidip bir e72 aldım 1,2 saat kullandıktan sonra teli güncellemeye karar verdim. Telim şuanda sürüm: 051.018 oldu. sorun Telefonum ingilizce oldu bunu nasıl çözebilirm. Bataryanın altında Code:0586218 sanırım bu...
  4. Google ajax dil seçimi kodları ? ( 4 Haziran 2011 | Webmaster )

Merhabalar arkadaşlar... Bazı sitelerde görmüşsünüzdür. Yan yana çok sayıda bayrak oluyor, bu bayraklara tıklayınca sayfa yenilenmeden dil çeviri oluyor. Site o dile çevriliyor. Bu ajax dil... Kaynak ...
  5. nokia 500 dil yükleme ( 15 Kasım 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

nokia 500 telefonuma ovi suit den güncelleme yaptım dil gitti dil yüklemek istiyorum
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:45:00