Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle

Konu, 'Symbian Destek' kısmında aa-tolga tarafından paylaşıldı. Okunma: 801582 | Cevaplanma: 3440

1. Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle

n97 için ölü telefonda işe yararmı?

Yazan: bilkolik

Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle konusuna benzer içerikler

1. Nokia, Yazılım Güncellemeden Sonra Dilin İngilizce Olmasına Çözüm. (Türkçe yapın)

Firmware Yükledikten sonra telefon dili ingilizce olan arkadaşlar aşağıdaki kısa işlemi yaparak tekrar türkçe yapabilirler. İşlemi kısaca anlatıcam: İlk önce gerekli programı aşağıdaki eklenti kısmından downlooad edip kurun Programı...
  2. nokia n93 dil problemi

arkadaşlar n93 ü güncelledim türkçe dil seçeneği olmadığı için ingilizce oldu türkçe dil kodu lazım
  3. Nokia E72 Dil Problemi !

Herkeze merhabar.. Arkadaşlar bugün gidip bir e72 aldım 1,2 saat kullandıktan sonra teli güncellemeye karar verdim. Telim şuanda sürüm: 051.018 oldu. sorun Telefonum ingilizce oldu bunu nasıl çözebilirm. Bataryanın altında Code:0586218 sanırım bu...
  4. Google ajax dil seçimi kodları ?

Merhabalar arkadaşlar... Bazı sitelerde görmüşsünüzdür. Yan yana çok sayıda bayrak oluyor, bu bayraklara tıklayınca sayfa yenilenmeden dil çeviri oluyor. Site o dile çevriliyor. Bu ajax dil... Kaynak ...
  5. nokia 500 dil yükleme

nokia 500 telefonuma ovi suit den güncelleme yaptım dil gitti dil yüklemek istiyorum
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 10:55:12