Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler deniyeceğim sonucu bildiririm TOLGA arkadaşım.Ayrıca bu yüklemeler kayıtlı telefonuma sorun açarmı sim kilit falan sorunu yaparmı...yada kayıtlı olmasına

yazılımın onlarla bir ilgisi yok telefonunuzda donanımsal bir kilit yoksa sıfır yeni alınmıs telefon gibi olur.

ben defalarca yükledim,hiç bir problem yoktur.

sarikanaryam

Üye
meraba emegin icin tesekur ederim benim sorum olacak ben yurt disindan 5230 geldi fakat icinde turkce yok bana yardim edersen sevinirim icndeki version v 10.0.071 yaziyor (black black)rengi tesekurler emegin icin saygilar

sevo13

Üye
Sağol deneyip görücem inşallah başarılı olurum becerim var ama püf noktaları önemli.Onları kaçırmamak lazım:))

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Sağol deneyip görücem inşallah başarılı olurum becerim var ama püf noktaları önemli.Onları kaçırmamak lazım:))

kolay gelsin basarılar...

--------------- Ekleme ---------------

meraba emegin icin tesekur ederim benim sorum olacak ben yurt disindan 5230 geldi fakat icinde turkce yok bana yardim edersen sevinirim icndeki version v 10.0.071 yaziyor (black black)rengi tesekurler emegin icin saygilar

Latest available software for Nokia 5230,RM-588 product code 0585382
Version: 20.0.005

NOKIA 5230 RM-588 v 20.0.005
0585382 EURO2 BLACK-BLACK TURKEY

bu versiyonu 1.sayfadaki yeni verdiğim linkten veya navifimden indirin ve 0585382 türkçe dil kodunu secerek yükleyin.kolay gelsin...

erdem0695

erdem0695

Üye
saol

CiKoCaN58

Üye
arkadaşlar telefonuma V.50.0.005 güncellemisini yükledim ama dilini türkçe yapamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonuma V.50.0.005 güncellemisini yükledim ama dilini türkçe yapamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

ayarlardan türkçe dil seceneğini secin eger türkçe dil seceneği yoksa yeniden türkçe dil kodunu secerek phoenix ile yeniden yazılım yükleyin.

zidane35

Üye
nokıa n86 ıcın guncelleme yapacaktım son versıyonunu goremedım en son 30 cıktı galıba bulup atarsan cok makbule gecer sagol verdıgın bılgıler ıcın

furkang_97

furkang_97

Üye
v 4.0735.3.0.2
01-09-2007
RM-133
c Nokia N73(F7.02)

KARDEŞ N73 VAR DA HANGİSİNİ YÜKLEMEM GEREKİR YARDIM

66bozok

Üye
süpersin dostum çok teşekkür ederim... emeğine sağlık

ofdi

Üye
az önce n97 mini 11.0.102 sürümünü yükledim aynen dediğin gibi
alemin kralısın başka tanımam

Necmati

Necmati

Üye
eyvallah kardeş :D

kimbudeli_nl

Üye
ya arkadaslar bende su an n97 mini var hollandadan geldi bunu nasil turkce yapacam hic birsey anlamadim iki saatir okuyorum beceremedim gitti ya bir yardim edecek yokmu hayrina lutfen kafayi yiyecem

gunguşli

Üye
:aha:

kimbudeli_nl

Üye
bende hallettim sagolun

sevo13

Üye
telefona hard format atın
http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

ve tekrar yüklediğiniz yazılımın aynı versiyonunu yeniden yükleyin.

--------------- Ekleme ---------------

evet olur RM 356 olur ama v50 te 2 adet türkçe dil kodu ile yüklenir

0591785 Euro2 Gun and Black Turkey
0559373 Euro2 Turkey Blue

bü iki dil kodundan birini secerek yükleyin diğer türkçe dil kodları v50 ye yükseltilemiyor veya v50 ingilizce yüklüyse türkçe bu dil koduna cevrilerek yüklenebiliyor.

slm tolga arkadaşım phoenix ve pc süiti yükledim bende son versiyonun ingilizcesi mevcut.şimdi ben bu program ile hangini yüklemeliyim yanlış bişey yapmak istemiyorum.açıklamışın ama risk olmadan sana sormak istedim yardımcı olurmusun

o-varli

Üye
slm tolga allah rızası için yardım edin bende bu hata çıktı
The mode setting request failed.
There were problems in communication with the product. Check that the product is connected properly and that the connection has been established.

HRESULT 0x80042007 (-2147213305)

PNMsgIO: No message(s) received in given time;MTI32=0x80042007

CMtcFN::TryReadProductMode, failed;MTCFN=0x80042007
CMtcFN::RefreshMode, failed;MTCFN=0x80042007
pc suite hala baglı yeşil gözüküyor ama baglantı yok diyor
telefonum 6680 tekrar bağlan diyorum ama olmuyor bende pc ekranda retry diyince kalıyor öle telefonu bekledim hiçbişi olmadı bende söktüm tekarar kabloyu taktım hala ekranda test mode yazıyor altında da nokia yazıyor telin ekranında bende bataryayı söktüm taktım en baştan başlıyım dedim ama yine olmadı şu an telefonu görmüyor ne yapmam lazım lütfen çözüm telefonu açınca nokia yazısı beyaz ekran geliyor ama sonra tekrar beyaz ekran nokia geliyor sonra ışık geliyor sürekli nokia gelip gidiyor ama açılmıyor lütfen arkadaşlar allah rızası için yardım lütfen en düşük maliyetli tekrar özellikle parasız kendim uğraşarak nasıl eski haline getirebilirim lütfen çözüm

pasa_1

Üye
emegine eline saglik ama benim bir problemim var bende n96 var gecenlerde nss ile turkce dilini atiyodum telefon birden kapandihalada acilmiyo nasil bir yok izlemem lazim yardimci olursan cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

Üst Alt