Nokia Nseries Fun Club!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cCeaNn

cCeaNn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Nseries Fun Club!!!
Arkadaşlar n serisi kullanıcısı olarak bir nserisi kullanıcıları fun club konusu açmaya karar verdim.Burda Nserisi telefonlarla ilgili en beğendiğiniz özellikleri en sıkıcı özellikleri ve hangi isteklerinizi karşılıyor..bunları paylaşmayı umuyorum umarım herkes duyarlı olur..

Telefonumun en sevdiğim özelliği:Navi tekerleği ve tuş kilidinde tuşlar yavaş sönmesi çok hoşuma gidiyor:D..ve hafızanın çok olması çok güzel:D:D
Sevmediğim yanı:şimdilik yok:)

Sin'Dorei

Sin'Dorei

Üye
Ben N72 kullanıyorum ama N serisinden N72 ye benzeyen fazla telefon yok sanırım :)
Çoğu N serisi telefon s60v3 ancak N72 ve N70 s60v2.Bunra rağmen yine de N72 kullanmaktan çok memnunum :)
N serisi telefonlarda genel olarak bekleme menüsü çok hoşuma gidiyor.Ayrıca geniş hafıza kapasitesi ve birçok uygulamayı aynı anda kullanabilme özelliğini de unutmamak lazım(Bu özellik her s60 serisinde var ama olsun :))

cCeaNn

cCeaNn

Üye
    Konu Sahibi
benim bi arkadaşta n72 vardı aldıktan 1 hafta sonra kamera kapağını kırdı:D:D..ama bi yere doğru düzgün telefonu bıraktığını görmedim hep atıyodu:D

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Ben de N70 kullanıyorum. Bence en kral N serisi telefonu N70 :D
S60 v3 lerin hafızası ram i kamerası falan çok iyi ama uygulama ve oyun yüklerken sertifika hatası verdikleri için fazla bisy yüklenmiyor.Yani telefonu fazla geliştiremiyoruz

S60 v2 lerin öyle bi derdi yok, ne yüklesen kabul ediyor :D
onlarda da hafıza,kamera,ram düşük. Ama N70 farklı. S60 v2 nin en üst modeli olduğu için.
2 MP kamerayla gayet güzel resim çekiliyor
21 MB dahili hafıza ve 1GB kart ile yeterince hafızası da var
30 MB ram i olduğu için aynı anda birden çok uygulamayı rahat çalıştırıyor, N-Gage oyunlarını kasmadan destekliyor

x-plore, opera mini, uc-web, smart settings, live messenger, quick office, core player, mp3 kesme, winamp gibi programlarla telefonun bilgisayardan farkı kalmıyor zaten ;)

daha ne olsun bee :D :D

• Beğen
Tepkiler: emrullah_63

ayız

Üye
slm benim telefonum BEYAZ N79 en sevdıgım özelligi navi tekerlegi,harekete duyarlı ekran,tusları kıtledıgımde navı tekerının ortasında beyaz ısıgın yanıpp sonmesı,FM verici ,animasyonlu menüsü en sevdigim özellikleri vede hafızanın 4 gb olması cok guzel :oke:

voljtrann

voljtrann

Üye
Guzel paylasim tskurler

jeki01

jeki01

Üye
slm benim telefonum BEYAZ N79 en sevdıgım özelligi navi tekerlegi,harekete duyarlı ekran,tusları kıtledıgımde navı tekerının ortasında beyaz ısıgın yanıpp sonmesı,FM verici ,animasyonlu menüsü en sevdigim özellikleri vede hafızanın 4 gb olması cok guzel :oke:

selam.
telefonum N79 gri.
arkadaşın dediği özellikler hepsi güzel,
Office programlarıyla işimi telefondan ayarlaya biliyorum, oyun ve programlarla bilgisayar gibi kullanıyorum.
5800 kullandım ondan daha özellikli, N97 minide FM verici yok mesala.
N79 Gri:oke:
iyi akşamlar.

asln_1905

asln_1905

Üye
evt arkadaşlar ben n73 kullanıcısıyım memnunum sesini seviyorum camerası gayet net güzel gösteriyo memnunum düz görünüş güzel sıkan bi tek sorun var cihazın yaval olmasııı ama olsun yinede memnunummm nokis n73 kısacası süperrr...

ankarali6600

ankarali6600

Üye
Arkadaslar benim telefonum N80.sevdgm ozelligi telefonun ozelliginin her telefonda olmasi tek baska telde olmayan ozelligi disi mikro fiber ici celik : ).agir yani yoksa telefonumu cok seviyorum...tesekkurler.

sero58

Üye
Benım tel n79 siyah . Fm verici ve navi tekerleği bi Başka :) Hee bi 8gb Hafıza kartına Banamısın dememesi :D:D canavar gibi

ali372

Üye
n96 satılır alıcılar ekliyebilir piyasadak düşük deyere satılacaktır merak edenler [email protected]

emrullah_63

emrullah_63

Üye
:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...