Nokia N8 Yazılım Güncelleme

Konu, 'Symbian^3 Cihaz Destek' kısmında Maximien tarafından paylaşıldı. Okunma: 3213 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia N8 Yazılım Güncelleme

N8'de yazılım güncellemeye giriyorum ve arama yapıyor. 2 tane yeni güncelleme çıkıyor.
    1-Uyg.günc. 1.0
    2-Videolar
    diye. Bunları seçip yükle dediğimde tam indirirken yükleme başarısız diyor indirip yüklemiyor. Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.

Yazan: Maximien
    yyoruge ve orcusss bunu beğendi.
  2. sorun sende degil bnce dostum yklemeyi aldgi siteden olmasin ?

3. farklı bir internet bağlantısından dene

4. Aynı sorun bende de vardı fakat Sürüm zaten senin kullandıgın yazılım ıle aynı. su an yenıı guncelleme henuz gonderılmedı Bosuna yuklemeye calısma bence

5. telefonu yeniden baslat tekrar tekrar dene olacaktir.

videolar guncellemesi alt yazi destegi getiriyor, onemli bir guncelleme..

6. bilgisayardan pc suit ile güncellemeyi denedin mi?

Nokia N8 Yazılım Güncelleme konusuna benzer içerikler

1. Nokia Yazılım Güncelleme programı! ( 13 Ocak 2008 | Cep Telefonları Genel )

Elinde Nokia için Yazılım Güncelleme Programı olan var mı?Varsa paylaşabilir mi?Lütfen --------------- Ekleme --------------- münkünse 6020 için olsun!!
  2. n8'de yazılım güncelleme...... ( 18 Ocak 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar n8 uygulamalardan yazılım güncellemeye gidiğimde "cihaz yzılımı pc kullanarak güncelle" diye bir şey çıkıyor. ama pcye bağlıyorum güncelleme yok diyor yardımcı olabilir misiniz sizde de varmı böyle bir şey......
  3. Nokia X6 yazılım Güncelleme ( 11 Şubat 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar elimde kendim kullandığım nokia x6 markalı telefonum var.Bn bunu 6ay önce almanyadan getirttim ve pasaport ile kayıt ettirdim bnm size sormak istediğim mesele şu ben şimdi ovi suite üzeinden yazılım güncellemesi yaparsam telefonumun...
  4. nokia 6600 yazılım güncelleme? ( 30 Ekim 2011 | Symbian Destek )

6600 nasıl versiyon gncellenir blutooth tan olrmu? pc ye bağlama için kablo takılmıyo zatn girişide yok bi kulaklık birde şarj var yazılımı kendisi ykselten varmı
  5. Nokia N8 Yardım..yazılım güncelleme ( 16 Eylül 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Nokia N8 Telefon aldım Nokia suite ile güncellemelerini yapıcam ama telefonu görmüyor. Telefonu bağladığımda normalde PC Suite diye seçenek gelmesi gerek ama nedense öyle bir seçenek yok. Yığın bellek, Video Kamera, COM Noktası, PictBridge, Java...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 13:23:29