Nokia N8 hard reset yaparken hata

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eneserkes

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 hard reset yaparken hata
telefonumun markasını vererek başlayayım ızdıraba :D "Nokia N8"
telefondan hiç şikayetim yoktu herşey güzel gidiyordu fakat dün ovi store'a girerken güncelleme istedi bende güncellemeyi onayladım ama indirme bittiğinde hata veriyordu :/ telefonda son zamanlarda biraz kasıyordu fabrika ayarlarını yükleyim dedim ilk aldığım günkü gibi sakince kullanayım dedim :P hem böyle yaparsam düzelir belki ovi store dedim :D ama öyle olmadı işte bütün güncellemeleri yaptı onu yapamadı neyse araştırdım internetten buldum çözümünü falan phoenix fln yükledim yapmaya çalıştım bi yerde hata yapmışım pc orda hata verditelefonda ondan sonra hiç açılmadı açma tuşuna basıyorum titriyo telefon ama açılmıyor 7 saniye basılı tutuyorum 3 kere titredikten sonra tekrar acmaya calısıyorum ama yok hiç açılmıyo telefon kapandı öyle kaldı bugünde servise vercektim bayramdan dolayı tatiller pazartesi günü gel dediler bende okey dedim ama şimdi kim bekleyecek :/ telefon kapalıyken usb çalışsa yapacamda yok işte olmuyor usb kabloyu takıyorum o bile çalışmıyor kapalıyken :/ (bi yerde yazı okudumda orda nokia n8ler kapalıykende usb depolama calıstırıyor diyodu ondan dedim :P) ufak bi fikri olan varsa yardım edebilirmi :P

adanalı1

adanalı1

Üye
Gecmıs olsun cıhazı susturmuşsun usta .. acı bı haber dıyebılırım .. yanlız .. bulundugun yerde teknık servıs varsa gotur bıırde orda yazılım attır ..

Sakın kendının yazılım attıgını soyleme bakmazlar bile :) .. eger servıste yazılım atılır cıhazın acılırsa iyidir ama benım gorusum susmuş cihazn gecmıs ola .. çare yok ..

eneserkes

Üye
    Konu Sahibi
abi nası bi yalan söleyim adamlara şimdi :D telefona fabrika ayarlarını yüklerken kapandı bidahada açılmadımı diyeyim :D benim yazılım atmaya calıstığımı anlarlar :P

Beykozlu30

Üye
bendede aynı hatalar oldu phonex le flaslayabiliyosun telefonu forumda var araştır o halde bile geri dönüş yapıyo ben yaptım nasılmı?baya zor oldu ugraştım ama becerdim forumda var

eneserkes

Üye
    Konu Sahibi
kardeş link fln versen yardımcı olsan ya :D şimdi nasıl bulacam :P nerde tam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt