Nokia N8-00 Belle Video Çekimi Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8-00 Belle Video Çekimi Yardım Lütfen
Nokia N8-00 Belle telefonumda Flaslı Video Cekemiyorum. Bi Türlü Bulamadım Flas acmayı yardım edermisiniz

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
video çekim modundayken altta ampül simgesine dokun üzeri cizgısız olmalı sonra kayıt butonuna bas

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
video çekerken sadece kırmızı ışık yanar. Normal flashtan bahsediyorsan o xenon olduğu için ve sürekli yanık kalabilen bi ışık olmadığı için videoda kullanılamaz.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
[ENGİN];5233855' Alıntı:
video çekim modundayken altta ampül simgesine dokun üzeri cizgısız olmalı sonra kayıt butonuna bas

katıldığımı beyan ederim :D

u_cosar

u_cosar

Üye
[ENGİN];5233855' Alıntı:

aynen

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
video çekerken sadece kırmızı ışık yanar. Normal flashtan bahsediyorsan o xenon olduğu için ve sürekli yanık kalabilen bi ışık olmadığı için videoda kullanılamaz.

benim bildiğim diğer tellerdeki gibi el feneri olarak kullanamıyorsun

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
[ENGİN];5233922' Alıntı:

benim bildiğim diğer tellerdeki gibi el feneri olarak kullanamıyorsun

el feneri olarakta kullanılamıyor ama videoda da kullanılamıyor. Video çekerken gece sadece kırmızı ışık kullanılıyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

el feneri olarakta kullanılamıyor ama videoda da kullanılamıyor. Video çekerken gece sadece kırmızı ışık kullanılıyor.

kırmızı bizde de yanıyor ama aydınlatma amaçlı değilki kırmızı ışık

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
[ENGİN];5234035' Alıntı:

kırmızı bizde de yanıyor ama aydınlatma amaçlı değilki kırmızı ışık

:evet: aynen aydınlatmıyor da zaten. De bu fotoğraf çekerken ilk başta kırmızının yanma sebebi nedir :hmmm renkleri düzene mi sokuyor yoksa odaklanmayı mi kolaylaştırıyor :hmmm

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
çekim yaptığinı gôsteriyor

KarakayA67

Flash aclmyrkı onda vıdeoda kırmzı ısık yanyo sadce

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N8 de xenon flash olduğundan sürekli olarak açık kalmaz led flash lar gibi,sadece patlama yapar.

MoDDeROzDeR

MoDDeROzDeR

Üye
    Konu Sahibi
E gece Vidyo cekemiyosak ne anlamı kaldı :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt