Nokia n73 satilik telefon..350 tl

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında akdenizli33 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4090 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia n73 satilik telefon..350 tl

arkadsalar ankaradan özellikle olursa iyi olur yurt disindan getirecegim nokia n73 telefonumu satiyoum.hertürkü malzeme ve paketi ile beraber..kullanilmis ama yeni hic bir hasari yoktur.
    ilgielnelr mesaj atsinlar.
    [email protected]
    fiyati 350 tldir.ayrica baska tlefon arayn arkadaslar varsa mesaj atsinlar.özellikle ankara olursa daha iyi olur.

Yazan: akdenizli33

Nokia n73 satilik telefon..350 tl konusuna benzer içerikler

1. 350-400 Tl arası nokia telefon tercih edebilir misiniz _?

3600 Slide düzelmiycek gibi yeni telefon almaya karar verdim .. kızaklı telefon istemiyorm iki telefonumnda kızağında sorun vardı telefon almaktn sıkıldım. dokunmatikte istemiyorm korkuyorm bozulur diye :D arkadaşm e63 al dedi ... ama telefon...
  2. 350 TL ye kadar nokia telefon önerileri

arkadaşlar ben yeni telefon almaya karar verdim.Aklımdaki beğendiğim modeller c3 ve x2-01.Kesinlikle klavyeli bir telefon istiyorum.Hangisini almalıyım çok kararsız kaldım bu modellerin artı ve eksi yönleri nelerdir.Ayrıca değişik model...
  3. 350 TL telefon önerileriniz

Konu kilitlenebilir.cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim 302 aldım memnunum şimdilik.
  4. Satilik nokia 701 399 tl

ALTTAKİ LİNKTEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ. FİYAT EN SON 390 A VERİCEM... 701 Nokia Cep Telefonu Sahibinden ikinci el 420 TL - 118309515 bana buradan ulaşabilirsiniz : [email protected]
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 9:04:33