nokia lumia 925

Sponsorlu Bağlantılar

nedemeksakir

Üye
    Konu Sahibi
nokia lumia 925
Bu telefonu aylarca araştır almaya karar ver sonrada satışa çıkmasını bekle, satışa çıksın ama ülkemizde hala satışına başlanmamış olsun. Sinirleri alt üst eden bir durum.

Nokia mağazalarını, turkcell bayilerini hatta genpayı bile aradım.
Sonuç; yarın gelecek diyenmi (evet kendinden emin bir şekilde nokia bilmem ne mağaza müdürü olarak söylüyorum dedi), 1 hafta sonra çıkacak diyenmi, ekimde gelecek diyenmi ararsın! hepsi var.

Yahu kimden nasıl öğrenilir bu. Yani bukadarmı zor bunu öğrenebilmek tedarikçiler için yada nokia türkiye için.
Nokia Türkiye zaten tutturmuş "yakında" diye. hangi yakında 3 aydır yakında gelecek deniliyor.

Gerçekten bu telefonun hangi tarihte geleceğini bilen varmıdır?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ali Kemal abi'ye sor o sana daha iyi yardımcı olur. Nick'i : papakudioflu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nokia ile en son goruşmemde Lumia925'in yaz aylarında satışa çikarilmasini planliyoruz demişlerdi. Cihaz büyük ivtimalle Agustos ayında Türkiye'ye gelir.

nedemeksakir

Üye
    Konu Sahibi
Nokia ile en son goruşmemde Lumia925'in yaz aylarında satışa çikarilmasini planliyoruz demişlerdi. Cihaz büyük ivtimalle Agustos ayında Türkiye'ye gelir.

Çok teşekkür ederim. umarım dediğiniz gibi ağustos ayında gelir. çok beğendiğim bir model ve çok bekledim daha fazla beklemek gelmiyor içimden. belli bir tarihi olsa ona göre belki başka telefonlara yöneleceğim. Bakalım biraz daha bekleyeceğim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
en geç Eylul başlarında satışa çıkıcak. Fiyatı henuz netleşmemiş.

Casus069

Üye
Kemal Abiye Sor

nedemeksakir

Üye
    Konu Sahibi
evet gerekli bilgiyi Ali beyden edindim tabi gönül isterdiki 1 haftaya piyasada olacak denilmesiydi :) ama artık bekleyeceğiiz. okadar çok telefon içerisinden bir model seçmek zaten zorken seçtikten sonrada telefonu beklemek epey sıkıntı :)

nedemeksakir

Üye
    Konu Sahibi
Ali bey'inde dediği gibi ve benimde bugün sağlam bir kaynaktan öğrendiğim hatta şuanda elimde bir prototip'i bulunan nokia lumia 925 model telefonun eylülün ilk haftasında satışa sunulacağı kesinlik kazanmıştır.

telefon 16gb ve 32gb modelleri ile satışa sunulacak.
fiyatları;
16gb modeli 1400 tl
32gb modeli 1700 tl

gönül ister 32gb modelini almak ama 300 tl farkta çok fazla ve gereksiz gibi geliyor bana.

telefonu kurcaladım zaten 920 modeli ile aynı olduğundan bir fark göremedim. tasarım harika hem hafif hemde çok ince.

bu arada nokia lumia 1020 model telefonunda ekim sonunda satışa sunulacağıda kesinleşmiş.

Üst Alt