Nokia E5 Telefonuma pc den resim yada müzik attığımda mesajlara geliyooo !!!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında pasakliperi tarafından paylaşıldı. Okunma: 2429 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia E5 Telefonuma pc den resim yada müzik attığımda mesajlara geliyooo !!!

Nokia E5 Telefonuma pc den resim yada müzik attığımda mesajlara geliyooo !!! Çok sinir bozucu tek tek hepsinin gelmesini bekleyip sonra tek tek kaydetmek zorunda kalıyorum direk hafıza kartına gelemezmi bi çaresi yokmudur nolur yardım edinn :( :(:ağlarım:

Yazan: pasakliperi
  2. pcye nokia pc suit gibi bir programla bağlama. direk flash disk bağlarmış gibi bağla ve aç. şarkıları at. tamam ;)

3. blueooth la yollayınca yapar yani bunu öylemi :( sürekli usbylemi bağlayıp atmam lazım

4. symbian... saçma özelliklerinden biri de bu. bluetoothla attığın herşey mesajlara geliyo. ama herşeye rağmen güzel işletim sistemi.

5. Blueoothla yollayınca bu tür telefonlarda mesajlara gelir o yüzden kablo ile atmak daha veya kart okuyucu ile :oke:

Nokia E5 Telefonuma pc den resim yada müzik attığımda mesajlara geliyooo !!! konusuna benzer içerikler

1. D900i telefonuma pc den nasıl resim aktarabilirim ? ? ( 13 Eylül 2008 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar, bugün samsung D900i aldım.yanında verilen pc studio programı cd sini yükledim ama usb seçeneğiyle telefonu tanımadı. sonra onu kaldırıp yenisini indirdim o da açılmadı.. lütfen yardımm bilgisayardan telefonuma resim,müzik fln...
  2. Nokia N8'den actıgınız Müziğin Pc hoparlöründen cıkması yardım ( 9 Temmuz 2011 | Symbian^3 Cihaz Destek )

Valla baslıkta yazdm :D ayrıntıya gircek olursam N8imden actgm müziğin pc hoparlöründen cıkmasını nasıl sağlayabilirim,MAsaüstü bilgisiyarımda bluetooth var bi el atarsanz sevnrm :D
  3. pc den attığım mp3 ler telefondaki müzik çalarda görünmüyor ( 5 Nisan 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

müzik çalarda görünmüyor ama zene müzik programında görünüyor nede böle oluyor bu sizce????
  4. Nokia telefonunla heryerde pc den internete bağlan ( 1 Temmuz 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar konu bana aitdir :) Arkadaşlar resimli anlatım yaptım anlamayan mesaj atsın lütfen Sadece bluethoot ile bağlantıyı anlattım daha sonra usb kablosu ile bağlantıyıda anlatacağım :)
  5. Nokia e5-00 mesaj sayacini bulamadim yada yok mu ? ( 1 Nisan 2013 | Symbian S60v5 Genel )

Yeni Nokia E5-00 cihazını aldım. Herşey iyi güzel hoşta bunun mesaj sayacı yok mu yada buna ek programla ekleyebiliyomuyuz mesaj sayacını yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler. İletişim için : 0543 542 84 18
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 12:46:32