Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi?

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında Aqrasiv3 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1589 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi?

Selamlar ..
    Nokia C6-01 ' i me kilit kodunu bulamadıgımdan dolayı flash atmam lazım ve atmayı bilmiyorum. Flas atmayı bilen arkadaslar yardımcı olabileceklermi? Team viewer sifresi verebilirim yapabilecek olana

Yazan: Aqrasiv3
  2. KArdeş yapmayı biliyorum ama team süresi dolmuş olduğundan bağlanamam ama yardımcı olabilrim.

3. dead flash atacaksın.

4. kardeş flashı nasıl atacaz phoenix okumuyor ki telefonu.....ayrıca phoenixe dosyaları atabilmen için product kodları aynı olmak zorunda mı ?

5. özelden teamviewer ıd ve şifre ver yardımcı olayım.

6. Arkadaşlar banada bir yardımcı olsanız belleye geçince ingilizce oldu dosyları hazırladım team versemde banada bi yardımcı olsanız minnettar kalırım :(

banada yardımcı olabilecek arkadaş varmı teamdan lütfen

7. vay be sende başladın yardım etmeye bu şekilde :)

8. Dosyaları indirdiysen linkteki anlatıma göre atabilirsin. http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...im-rm-718-uzerinden-anlatilmistir-703180.html

Bilgisayarına bağlanmadığım kalmadı benim :D

Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi? konusuna benzer içerikler

1. c6-01 e flash atma yolu yokmu arkadaşlar ( 7 Kasım 2011 | Symbian^3 Genel )

hard format sonrasında telefonumda ne var ne yok silindi yüklü olan sistem anna 25.007 anladığım kadarıyla flash la düzelir navifirmden dosyaları indirdim phoenixle atmayı denedim ama ingilizce telefon kurtarma bölümüne kadar geliyor yani...
  2. Nokia C6-01 Flash Atma ( 12 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar Forumda baya aradım ama bulamadım. Eğer varsa kusuruma bakmayın. Anlatılan Flash Formatlar hep farklı telefonlar için. Nokia c6-01 için resimli anlatım yapabilirmisiniz? Teşekkür ederim...
  3. c6-01 flash atma yardım !! ( 23 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar orinal belle yüklü bende. şarj sorunu yüzünde flash atmak istiyorum . bana güncel linkleri flaan verip bi anlatırmısınız nasıl yapacağımı hiçbirfikrim yok..
  4. c6 01 flash atma hatası ( 5 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

mrb arkadaşlar benim tlf da belle vardı fakat bir kaç program çalışmadı sorun çıkarması sebebi ile bende format attım ve foto ları duvar kagıdı yapamadım ölçekli şekilde tekrardan flash atmaya çalışıyorm fakat aşağıdaki hata yı alıyorum sebebi...
  5. nokia c 6 01 kullananlar yardımcı olabilirler mi ( 4 Nisan 2012 | Symbian^3 Genel )

bu 3 gün oldu nokia c6 01 aldım yanlız tek günde şarji bitiyor gün luk ortalama yüz sms ve toplasanız onbeş dk tel de konuşyorum tasarruf modunda mobil veri kapalı wlan kapali tuş titreşim i kapali bu sizce normal mi telefon yazılımı smb...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 3:27:15