Nokia c6-01 wifi sorunu yardimmm

Sponsorlu Bağlantılar

mmuroo

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01 wifi sorunu yardimmm
Nokia c6-01 telefonum var.evimdeki zyxel modemimin wifisine baglandiktan sonra internete girince sayfa gelmiyor.ancak 1 saate yakın baglı kaldıktan sonra internet sayfası gelebiliyor.bu sorunu nasıl çözebilirim??

jatvalca

jatvalca

Üye
bu kadar geç olmaması lazım telefonun tarayıcısından olabilir opera kullanmanızı tavsiye ederim hem kolay hem hızlı hem de kullanışlı

mmuroo

Üye
    Konu Sahibi
Başka türlü gelmiyor valla peki operada hemen gelirmi ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
1 saat diyorsun tarayıcı ile alakası yok bence
ama denemekten zarar gelmez

mmuroo

Üye
    Konu Sahibi
operada da 'bağlantı başarısız' hatasını alıyoum.kardeşimin telefonu samsung onunki hemen geliyor.benim telefonumda nası bi sıkıntı olabilir 2 defada hard format attım sadece evimdeki ağ deil başkalarının ağlarında da aynı problemle karşılaşıyorum lütfen yardımm edin

atakan25

atakan25

Üye
bellede bunu yaşayan çok oldu orjinal tarayıcıdan denedin mi?

- - - Eklendi - - -

şimdi aklıma geldi aynı durumu geçen mağazada bağlanırken oluştu bende de sorun var galiba deneyecek modem de yok :(

mmuroo

Üye
    Konu Sahibi
Zaten normal tarayıcıyı kullanıorm bn gelmio ama telefonu fırlatacam artık

atakan25

atakan25

Üye
başka modeme bağlanmayı dene ben geçen balkondan bi modeme bağlandım internette gezebildim :) ama alışveriz merkezinde olmamıştı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
operada da 'bağlantı başarısız' hatasını alıyoum.kardeşimin telefonu samsung onunki hemen geliyor.benim telefonumda nası bi sıkıntı olabilir 2 defada hard format attım sadece evimdeki ağ deil başkalarının ağlarında da aynı problemle karşılaşıyorum lütfen yardımm edin

belleyi yeniden güncellemelisin

Üst Alt