Nokia C6-01 belle güncellemesinden sonra kulaklıktan ses gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

california4689

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 belle güncellemesinden sonra kulaklıktan ses gelmiyor
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi belle yükledikten sonra kulaklıkla müzik dinleyeyim dedim ama kulaklıktan değil hoparlörden ses geliyor.Farklı kulaklık da denedim ama yine kulaklıktan ses gelmedi.Belleyle ilgili başka sorunum yok.Ne yapmalıyım sizce?Baştan mı yükleyeyim belleyi yoksa eğer yakın zamanda çıkacak güncelleme falan olursa onla düzelir mi?

covar

covar

Üye
vlla kardeşim bende öle bi sorun olmadı hic sen tekrar bi telefona belleyi yükle bide hard format at ondan sonra bidaha bak ölemi oluyor ..

bilge77

Üye
Kardeşim bendede aynı sorun var 5 -6 kez tekrar yüklememe rağmen kulaklık çalışmıyor daha doğrusu telefon kulaklığı algılamıyor hard format derken neyi anlatmak istedin ? pek anlamamda

saynesim

saynesim

Üye
Arkadaşlar bende daha önce sızıntı bekleyi c7 ye yüklemiştim fakat hiç bir aksesuar yani kulaklık kısmını görmüyordu şu an orjinal belle kulanıyorum hiç bir sorun yok yanılmıyorsam belle yazılımından kaynaklıyor yakın zamanda yeni günceleme gelir tahminin

california4689

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunu çözdüm.Belleyi baştan yüklememe gerek kalmadı.Telefon yönetiminden orijinal telefon ayarlarına dön yaptıktan sonra düzeldi.Kulaklığı algılıyor artık.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

hakansnet

Üye
Arkadaşlar sorunu çözdüm.Belleyi baştan yüklememe gerek kalmadı.Telefon yönetiminden orijinal telefon ayarlarına dön yaptıktan sonra düzeldi.Kulaklığı algılıyor artık.

bende de aynı sorun vardı ama böyle yaptım olmadı
kulaklığı kullanamıyorum ne saçma ya..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende de aynı sorun vardı ama böyle yaptım olmadı
kulaklığı kullanamıyorum ne saçma ya..

ben başka bir kulaklık kullanıyordum belleye geçince telefon kulaklıgı görmedi, bende kendi kulaklıgını kullanıyorum şimdi görüyor gayet güzel çalışıyor sorunsuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...