Nokia Belle FP2 Hack işlemi ve Tüm Nokia telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Arkadaşlar bana da yardım edin ben hiç anlamıyorum program falan nerden bulucam telefon 701 fp2. Kafayı yicem sertifika yüzünden :(

dejause

Üye
usta Fp1 için güzel anlaşılır anlatmışsın ama , fp2 için aynı şey geçerli değil. Çok karışık anlatım olmuş. Kısacası bişe diysin ama nediysin ??

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Fp2 ciler işimiz zor böyle giderse !!

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye

bu linkte anlatıldığı gibi telefonla 1 dakika da hack yapabilirsiniz beyler

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bu yazdığın sitede virüsmü var? eset programı virüs uyarısı verdi başka site yokmu 1 dakkada hack yapacağımız

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
virüs falan yok ben hack yaptım bir de tavsiyem eset programını kullanma nerden bulaştın esete

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Sana göre 1 bana göre belki 100 :D

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
Sana göre 1 bana göre belki 100 :D
kardeşim sende istiyon ki parmağım hareket etmesin. Hersey olsun bitsin. Yapacağın bi uygulama kurup bir tane de dosya kopyala yapıştır yapmak. Daha bunu da yapamayacaksan, hiç bulaşma. Telefonu bozarsın falan sonra bizden bilirsin

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
:D :Dİbrahim kardeşim sen şu cahile bi yardım et ya Allah rızası için :D ben ordan bişey anlamadım ingilizcem pek yok, turkçeyi çok zor konuşuyorm zaten :D

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
:D :Dİbrahim kardeşim sen şu cahile bi yardım et ya Allah rızası için :D ben ordan bişey anlamadım ingilizcem pek yok, turkçeyi çok zor konuşuyorm zaten :D

Nokia Belle FP2 Hackleme

1- Safe Menager (nokia belle fp2 hack) C'ye yükleyin, gelen seceneklere hayır deyin.
daha sonra Other'e tıkla, sonra FileMgr tıkla.

2- Fp2hack klasörüne gir, updatedswicertstore.dat dosyasını kopyala,
C :/ resource / swicertstore / dat / klasörleri oluşturup içine yapıştır. (program kopyala yapıştır yaptıgında ekrana rakamlar getirir, o rakamları yazıp tamama bas, işleme devam eder)

3-RomPatcherPlus_3.1_FP2.sisx yükleyin ve yamaları uygulayın

Son düzenleme:
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Tamam kardeşim bi deneyeyim sagolasınYine ben .d
kardşim C içinde resource dosyası var. Bu dosyann içine swicirtstore bunun içinede dat dosyası oluşturupta buna mı kopyalıyoruz yoksa nasıl olacak burası birax karıştırdı beni. Yine cahil dedirttim ya kendime helal olsun :)Yine ben .d
kardşim C içinde resource dosyası var. Bu dosyann içine swicirtstore bunun içinede dat dosyası oluşturupta buna mı kopyalıyoruz yoksa nasıl olacak burası birax karıştırdı beni. Yine cahil dedirttim ya kendime helal olsun :)

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
aynen öyle yapıyorsun

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
Hımm oldu bu sefer telefonu açıp kapatandan sonra tabi. Ama rompatcher yüklemiyor bu yerleşik bi düzen uyarısı diyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
virüs falan yok ben hack yaptım bir de tavsiyem eset programını kullanma nerden bulaştın esete

hangi virüs programını kullanayım peki xp kullanıcısıyım şuan zaten etkinleştirme anahtarını istiyor nasıl yapacağım bilmiyorum

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
hangi virüs programını kullanayım peki xp kullanıcısıyım şuan zaten etkinleştirme anahtarını istiyor nasıl yapacağım bilmiyorum
avastın ücretsiz ev sürümü ondan daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
avast iyidir

• Beğen
Tepkiler: AtLaNtiSs.
İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
noss_bar ben hard format attıktan sonra yüklü temalar, yüklü uygulamalar bölümünde görünmüyor. Silme işlemini nasıl yapabilirim bilgin var mı?
Konu dışı oldu kusura bakma

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
İbrahim kardeşim şu garibin derdine bi derman olsanız yaw :(

sananebeaga

Üye
Kardeş daha kolayca açıklayabilir misin çok kafa karıştırıcı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
noss_bar ben hard format attıktan sonra yüklü temalar, yüklü uygulamalar bölümünde görünmüyor. Silme işlemini nasıl yapabilirim bilgin var mı?
Konu dışı oldu kusura bakma

temalar uygulamalar gibi değil hard format c yi siler e ve f kalır eğer temayı e ve f ye yüklediysen ve hard format attıysan temanın c deki dosyaları silinir diğer bölümlerdeki dosyaları kalır bunun içinde e veya f ye biçimlendirme yapmalısın

Üst Alt