• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 7230 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 7230 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )
2.4 inç genişliğinde ve 240 x 320 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan Nokia 7230’da, 45 Megabayt dahili hafıza mevcut. 3.15 Megapiksel çözünürlüklü bir kameraya yer verilen cihazda; 3G şebeke desteği, 16 GB microSD hafıza kartı desteği, Nokia Maps, Micro USB bağlantısı ve Bluetooth 2.1 standartları gibi özelliklerde unutulmamış.

Cihazın 2010 yılında 100 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniliyor.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Yaaa tam sayfayı hazırlıyodum sen açtın konuyu.Neyse.Yine Eline saglık:ehe

Progressivity

Progressivity

Üye
45 megapiksel dahili hafızada güzelmiş :D şaka bi yana teşekkürler

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Türkiye fiyatı 300 lira civarı olur sanırım. Özelliklerine göre gayet iyi fiyat. Nokia yavaş yavaş insafa geliyor mu yoksa? :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Tasarımı çok vasat olmuş tuş takımıda güzel olsa iyi iş görürdü.....

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
çok güzel kızlar için ideal

ozan_043

ozan_043

Üye
ne saman piyasaya sunulur tarih bellimi acaba ilginize teşekkürler

sananeki bundan

Üye
bu tel ne zaman piyasada olur ve 3G var diye biliyorum kamera görünmüyor önde?

--------------- Ekleme ---------------

++++++++++

first_burn

Üye
tel geldi türkiyeye hepsiburad.comda var

roster

Üye
3 g yok herhalde

çakıltaşı63

Üye
yhaaa bu tel in sesi iyimi.(dış sesi)

çakıltaşı63

Üye
yhaa arkadaşlar ben siyah rengini aldım çok süper tek sorunu ses te biraz yankı var ekolayzer den de çözemedim bide hafıza kartında bi sorun var 107 şarkı alıyosun dahada alamıyosun kardeş ayrıca 2 gb kart ama 600 mb yi geçmio naabmalıyım bilen vrmı acaba

Silinen Üye 1579727

Kapalı Hesap
gfgfgggff

makbery42

Üye
kullananlar bilgi verebilir mi? t9 var mı. bazı yerlerde var bazı yerlerde yok yazıoo

zexy

Üye
Bugun aldım bu telefonu anneme. 315 tl ye 6 taksit. Tasarımı cok sık sahsen begendim. Suan sarjda diger ozelliklerine bakmaya fırsatım olamdı.

4flee

Üye
3G var ancak görüntülü konuşma yok. Hoparlör seside çok iyi..Kamerası güzel ancak gece modu yok.Genel olarak iyi telefon ama kötü yanı yan tarafında ses açma/kapama tuşları yok bu yüzden biraz uğraştırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt