nokia 700 internet ve wifi sorunu lütfen yardım???

Sponsorlu Bağlantılar

ozalozden

Üye
    Konu Sahibi
nokia 700 internet ve wifi sorunu lütfen yardım???
merhaba arkadaşlar uzun zamandır yeni telefon kullanmadığım için teknoloji cahili olduk. şimdi nokia 700 aldım wifi bağlanmıyordu tabi 1 ay sonra anladım servisi götürdüm çözdük dediler yazılımı yeniden yüklediler al git dediler. şimdi geldim wifi ye bağlanıyor ama internete girince yine girmiyor. dün dedim hele mobil veriyide açayım onu açtım birde baktım ki internete bağlantı fakat bir ton kontör gitmiş çözemedim gitti. sorun ayarlarda mı ne yapmam lazım yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Menü / Ayarlar / Bağlantı / Ayarlar / Ağ hedefleri / Internet > 1.Öncelik Wifi-Ağ olsun.
Eğer kontur gitsin istemiyorsan öncelikteki şebeke interneti sil.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ve tarayıcıdan girıyosan ayarlarını "her zaman sor" yap operadan giriyosan baglantını wlan olarak seç.

gokican48

Üye
Hepsi hikaye!!!telefonun ana menüsündeki web simgesine tikliyorsun, daha sonra açilan pencereden sağ alttaki simgeye tikliyorsun,açilan menüden "ayarlar" seçeneğine tikliyorsun,daha sonra "genel" seçeneğine tikliyorsun,sonra çikan pencerede en üstte erişim noktasi var ona tikla daha bitmedi, sonra açilan pencereden "seçenekler"e tikla, oradan "erişim noktasi seç" e tikla veeeee nihayet ağ bağlantisi geldi oradan bağlanmiş olduğun wifi kaynağini bul ve seç, tamam de işlem bitmiştir!!!!!!! Ben de bağlanamiyordum şimdi çatir çatir bağlaniyorum:)))))))))))))

not: Bu arada 1) ana menüden ayarlar>bağlanti>ağ>şebeke modu> gsm seç ki 3g'yi kullanip faturani şişirmesin
2)ana menü>ayarlar>bağlanti>ayarlar>mobil veri>kapali konuma getir ki operatör wap ini kullanip faturani şişirmesin
3) bir de mobil veri izlemeden kota koy ne olur ne olmaz!

• Beğen
Tepkiler: bozkurt266

bozkurt266

Üye
teşekkür kardeşim

Üst Alt