Nokia 6600 hafıza kartı şifresi kırma yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

CyBeRMeMoLi

CyBeRMeMoLi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 6600 hafıza kartı şifresi kırma yöntemi
Gizli Olan İçeriği Görüntülüyorsunuz.Arkadaşlar hafıza kartı şifresini bu yoldan bulabilirsiniz
ilk önce fexplorede ayarlar bölümünde gizli dosyaları göster acık olması gerek
1.aşama=6600 veya 6630 gibi teller yani fexplorer,fileman,x-plorer gibi dosya yönetici programları tavsiyem FEXPLORERDİR
2.asama=Fexplorer vb herhangi bir dosya yöneticisini telefon hafızasına kur ondan sonra
3.aşama=Hafıza kartını telefona taktıktan sonra ilk gelecek hafıza kartı şifresini aç' iptal ettikten sonra
4.aşama=Fexplorere gir ve ordan bu yolu izle C/SYSTEM icin de mmcstore diye bi dosya olacak
5.aşama=mmcstore dosyasını bulduktan sonra sonra Bu yolu izle
6.aşama=SEÇENEK'e bas daha sonra DOSYA ve DÜZENLEYİCİ/İZLEYİCİ yazan yeri tıkladıktan sonra bu secenekler cıkacak
7.asama=Ansi editor,unicode editor, ve Hexadecimal editor diye seceneklar cıkacak ansi editora bas ve şöyle birşey cıkacak
8.aşama=bu yani pMMCM...[ bu yandaki işaretten sonrası senin şifren yazıyo bu kadar
KISACASI=FEXPLORER bas C ye gir SYSTEM 'den mmcstore yazan bi dosya var SEÇENEK 'e bas DOSYA_EDİTÖRİZLEYİCİ ye bas Ansi Editöre bas orda pMMCM..[ den donra yazılan şey senin şifrendir
İYİ FORUMLAR

pyrz17

Üye
kardeş öle bi kalsör yok mmcstore die napcam pls help

palafatih

palafatih

Üye
o kadar uğraşmana gerek yok "unlock me" diye bi program var onu kurarsan simkartın kodunu otomatik olarak bulup devre dışı bırakıyor...

ümitvar

Üye
kardeş öyle bir dosya yokki

kundullu

Üye
öyle bir dosya yok

lidermay

lidermay

Üye
arkadaşın demek istediği c/system/MMCSTORE üzerine geliyoruz şeçenekler/dosya/editör/görüntüleyici/ansieditör sadece

paranur

Üye
beyle orda arkadaş yanlış yazmış pyle birşey olma hafıza kartı direnk biçimlendiriyorsunuz hafıza kartı kodu giditor:oke:

safarsafa

Üye
arkadaşım unlock me diye bi program var onu kurup başlat diyince en geç on dakikada sana buluyor şifreyi

yusufabii

yusufabii

Üye
Konuyu açan arkadaşımız doğru söylüyor...mmc kartının şifresini o şekilde buluyoruz...Siz bulmasını bilmiyor sunuz...

qazmq

Üye
yahu yok öle bi dosya biz yapmasını bilmiyoz madm sizde sölemesini bilnde yardcı oln bi!!

mami5561

Üye
arkadaşlar bu bahsetiğiniz c dosyaları fexplorer felan nasıl yapılıyo yardım lütfen

girdap343

Üye
varya bişeyide adam gbi söyleyinde işimizi görelim bıktım yaa okuyorum okuyorum yapıyorum ama ortada hiç bişe yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yusuf_93_27

Üye
arkadaslar ii söylüyorsunuz da bişeyi unutuyorsunuz şifre kırmak için program öneriyorsunuz fakat okunmayan hafıza kartına nasıl program atılacak ...

KIRMIZIANKAKUŞU

KIRMIZIANKAKUŞU

Üye
Saol

aliituran61

Üye
eğer ki telefona format atılmışsa o dosya kayboluyor. O yüzden şifresi olmuyor.

Üst Alt