Nokia 5800 Döndürme Kontrolü

Sponsorlu Bağlantılar

samur224

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Döndürme Kontrolü
slm arkadaşlar telefonda döndürme kontrolü açıkken çoğu yerde yan dönüyor ama ben bunu sadece web tarayıcıda yapmak istiorum kapatıncada web tarayıcıyı yan çeviremiyorum yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

Mcq.

Üye
tşkler.

tunc2772

Üye
arkadaşım bende aynı sorunu yaşıyorum. sanırım bir çözümü yok. ben bulamadım.

Progressivity

Progressivity

Üye
web tarayıcıyı çalıştırmadan önce aç tarayıcıyla işin bittiğinde de kapat şimdilik sdece bu kadar basit ve kulanışsızbir çözüm nokia bu konuda da bişeyler yapmalı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
öyle bir kontrol yok Mümünin dediği gibi yapacaksın..

Utku

Utku

Üye
bencede

helltohack

Üye

vaaybea

Üye
ii de goremıom kı

Dark Magic

Üye
ne telefonmuş bea sorun makinesi ama alcam :D

tongulo

Üye
arkadaşlar benim sensörüm çok yavaş çalışıyo sensörün dönmesi için beklemem gerekiyo hemen dönmüyo yani ve telefon 2 günlük neden böle oluyodur?
şimdiden teşekkürler...

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
ya bende sağa döndürmek istyorum sola dönüyo sadecd sağa döndürmek öümkün mü

selmangulec

selmangulec

Üye
arkadaşlar benim sensörüm çok yavaş çalışıyo sensörün dönmesi için beklemem gerekiyo hemen dönmüyo yani ve telefon 2 günlük neden böle oluyodur?
şimdiden teşekkürler...

merhabalar ,
aynı durum bende de var . sanırım ışıklı ortamda fazla olmadığımdan mı kaynaklanıyor . sağa döndürür döndürmez ekranda o yöne dönmesi biraz zaman alıyor . çin malı bir iphone gördüm daha döndürürken ekran o yöne dönüyor .

bazen ekran istemediğimiz yönde dönüyor. yani dönmesini istemediğimiz zaman döndüğünde , telefonun sensör bölümünü yüzüme doğru getiriyorum hemen düz haline dönüyor . ben bazen böyle uyguluyorum .

5800 alacaklar için daha farklı modeller var onları alın. bunu almayın modası geçiyor yani zamanla ... ben e71 gibi türde veya black berry telefonlar almak istiyorum artık .

blackberry torch üründeki kenar parlaklık zamanla atma yaparmı ? plastik yüzey mi yoksa metal yüzey mi orasını bilemedim .

jayj

Üye
kardes nokia tarayicisi ise bi fikrim yok ama opera ya da uc browser kullanirsan ayarlardan bulabilirsin

Üst Alt