Nokia 5800,5530 xm de Oyunları Tam Ekran Oynamak için ne yapmak gerekir ? (Cevabı Burda)

Sponsorlu Bağlantılar

nuh096

nuh096

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800,5530 xm de Oyunları Tam Ekran Oynamak için ne yapmak gerekir ? (Cevabı Burda)

5800 telefonuma 360x640 destekli java oyun yükledim fakat tam ekran oynayamıyorum ekranın altındaki tuşlar ekranın yarısını kapatıyor diyorsanız istediğiniz oyun için aşağıdakileri uygulayın.:oke:

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi -yüklü uygulamalar -ayarlarını yapmak istediğiniz oyun - seçenekler - suite ayarları-ekran üstü klavye - açıska kapalı yapın:oke::oke:.

Sadece yön tuşları görünsün diyorsanız;

menü - ayarlar - uygulama yöneticisi - yüklü uygulamalar-ayarlarını yapmak istediğiniz oyun -seçenekler- suite ayarları - Ekran üstü klavyeye - gerekli seçeneği seçin.:oke::oke:

Not=Alintidir

• Beğen
Tepkiler: qweratomic, shadow warriors, dierapper ve 3 diğerleri

pcmanyaqı

Üye
5200 da tam ekran oynanırmıı?? bilen ltfn cwp yazsınn thank şimdiden

die4me

Üye
bende suite ayar die bişi gözükmuo :S

sonsuz_05

sonsuz_05

Üye
abi ben ayarar suite ayara girdiğimide hafıza dolu lütfen bazı progları kapatın diyor. Bütün progları kapatıyorum ama yine aynı sorun çıkıyor ne yapabilirim.

hasanbg

Üye
kardes bide ingilizce sini yazsan bende tr ce yok da biturlu yapamadim

george138

Üye
abi ben ayarar suite ayara girdiğimide hafıza dolu lütfen bazı progları kapatın diyor. Bütün progları kapatıyorum ama yine aynı sorun çıkıyor ne yapabilirim.

Aynısı bende de oluyor. Çözüm bulamadım bir türlü :S

george138

Üye
Map programlarının, web browser programlarının tüm artıklarını temizledim, mesajları sildim, temporary files'i sildim, taskman ile çalışan gereksiz tüm programları kapattım... Herşeyi yaptım olmadı. En sonunda ayarları yedekleyip, soft format ile c: yi temizledim, ardından yedeklediğim ayarları geri yükledim, bazı programlarımı yeniden kurmak zorunda kaldım ama çoğu ayar ve program geri geldi ve en önemlisi şu anda o sorundan kurtulmuş gözüküyorum.

aliçoooo

aliçoooo

Üye
evd kurtulmussundur..

Marsel85

Üye
teşekkürler yararlı bilgilerin için..

elagozlu6718

Üye
bu konuyla alakalı arkadaslara sesleniyorum bu çidii bı saymbian sorunu 5800 symbian jawa olarak görüyor ve tusarı falan gösteriyo yarım ekran tusları kapatamıyoruz suite ayarları yok ne yapcaz versiyon 40.0.005

Üst Alt