Nokia 500 Hard Reset attım ancak bazı sorunlar var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karabay05

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 Hard Reset attım ancak bazı sorunlar var
Merhaba arkadaşlar;

Bugün telefona Nokia PC SUITE programından Microsoftun office uygulamasını indirdim (güncellemelerden).Yükledim ancak telefona bir şeyler oldu uygulamayı açmaya çalıştım ekranda garip garip çizgiler oldu herşey birbirine karışmış bir şekilde telefon kapandı. Açtım ancak her zaman aynı şey oldu telefon açılıyor 10 saniye sonra ya kendini resetliyor yada kapatıyor. Soft format atamıyordum çünkü tel kapanıyor. Mecbur Hard format attım düzeldi hızlandı bütün verilerim silindi ancak Nokia Maps,Ovi mağaza,video düzenleme,fotoğraf düzenleme,her hangi bir fotoğrafı açtığımda duvar kağıdı yap yada kartvizite ata gibi seçeneklerin çıkmaması gibi sorunlar var. Nasıl düzeltebilirim nereden bulabilirim bu orijinal yazılımları ?

ertugrulll55

Üye
sennnkne benzer bi sorunda benm var arkdşlar yardımcı olablrler inşallah?

arkadaşlar şu an elimde bulunan c5-00 model telefonumu dün güncelledim herşeey iyi güzel işliyor fakat telefon genel profilinde yani seslideyken telefona msj geldiğinde hiçbir ses çıkmıyor ve mesajı arkaplandada göstermiyor sadece mesajlar bölümüne girip gelen kutusu kısmına girdiğim zaman mesaj geldiğini anlayabliyorum .yardımcı olabilecek biri varmı ?

ANIL

ANIL

Admin
navifirm programından orjinal dosyaları indirip phoenix ile flash atarak yazılımı yükleyebilirsin.

karabay05

Üye
    Konu Sahibi
Cevapladığın için teşekkürler. Ancak suıte programından Belleyi tekrar kurdum ve herşey geri geldi :) Microsoft Uygulamasını terkar kurayım mı telefona önerir misiniz?

Tuba

Tuba

Üye
Konunuz S^3 yazılım desteğe taşındı...İyi forumlar...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Cevapladığın için teşekkürler. Ancak suıte programından Belleyi tekrar kurdum ve herşey geri geldi :) Microsoft Uygulamasını terkar kurayım mı telefona önerir misiniz?

kurma bence gereksiz

karabay05

Üye
    Konu Sahibi
sennnkne benzer bi sorunda benm var arkdşlar yardımcı olablrler inşallah?

arkadaşlar şu an elimde bulunan c5-00 model telefonumu dün güncelledim herşeey iyi güzel işliyor fakat telefon genel profilinde yani seslideyken telefona msj geldiğinde hiçbir ses çıkmıyor ve mesajı arkaplandada göstermiyor sadece mesajlar bölümüne girip gelen kutusu kısmına girdiğim zaman mesaj geldiğini anlayabliyorum .yardımcı olabilecek biri varmı ?

tekrar güncelle derim benim öyle düzeldi herşey yerine geldi..

yunuq58

yunuq58

Üye
bndede ayni sorunn yoklar silindiler

yunuq58

yunuq58

Üye
atmadan bu programlarin linkini bulurmuyum suan pc olmadan mobilden bu sorunu halletmem lazim lutfen

aakmann

aakmann

Üye
aynısı benim başıma geldi hard formattan sonra haritalar vb herşey gitti flash atmak zorunda kaldım ... tek çözüm bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...