Netflix alternatifi "Dizimek" - Birçok özellik - Dizi-Film Severler Buraya - Google Play Store'da !

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Netflix alternatifi "Dizimek" - Birçok özellik - Dizi-Film Severler Buraya - Google Play Store'da !
Dizimek, Android cihazınızda dizi, film ve programları izlemek için Türkiye'nin en iyi ücretsiz hizmetidir.
Dizi-film tutkunlarının bir parçası olarak bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Android cihazınızda anında onlarca dizi, film ve programı izlemeye başlayın.
Yeni Özellik Duyurusu!
  • Filmler kategorisi eklendi
  • Beta tester olabilirsiniz (Detaylar Play Store Mağazamızda en alttan ulaşabilirsiniz)
  • Her şey gönlünüzce olsun...

Bilginize...

Google Play hesabınız ile giriş yapıp hemen keyfini sürmeye başlayın. (Hesap onayı birkaç dakika içinde tamamlanır)

• Hiçbir ücret vermeden sınırsız dizi, film ve programlara erişim sağlar.
• Dizimek uygulaması ile istediğiniz kadar dizi, film ve programı, istediğiniz sıklıkta, istediğiniz zaman anında izleyebilirsiniz.
• MekPlayer, Dizimek için sıfırdan yazılmış özel bir video oynatıcıdır. Sahneler, DizimekWeb gibi özellikler...
• MekPlayer'ın seveceğinizi düşündüğümüz özelliklerinden biri Sahneler! İstediğiniz sahneyi kesip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!
• Sayıları sürekli artan yüzlerce içeriğe ve düzenli olarak eklenen yeni bölümlere göz atabilirsiniz.
• Bir cihazda izlemeye başlayın ve başka bir cihazda izlemeye devam edin. Google Cloud desteği ile favorileriniz her yerde!
• Türkçe altyazı seçenekleriyle!
• Birden fazla kaynak alternatifi ve kalite seçenekleri!

Ve sizi heyecanlandıracak birçok özellik bu uygulamada!

Hemen Google Play Store'dan İndirin!

ya da

Buradan Ulaşabilirsiniz:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, tuareq, hunter44 ve 3 diğerleri

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Dizimek, Android cihazınızda dizi, film ve programları izlemek için Türkiye'nin en iyi ücretsiz hizmetidir.
Dizi-film tutkunlarının bir parçası olarak bu ücretsiz uygulamayı indirin ve Android cihazınızda anında onlarca dizi, film ve programı izlemeye başlayın.

Google Play hesabınız ile giriş yapıp hemen keyfini sürmeye başlayın. (Hesap onayı birkaç dakika içinde tamamlanır)

• Dizimek uygulaması ile istediğiniz kadar dizi, film ve programı, istediğiniz sıklıkta, istediğiniz zaman anında izleyebilirsiniz.
• MekPlayer, Dizimek için sıfırdan yazılmış özel bir video oynatıcıdır. Sahneler, DizimekWeb gibi özellikler...
• MekPlayer'ın seveceğinizi düşündüğümüz özelliklerinden biri Sahneler! İstediğiniz sahneyi kesip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!
• Sayıları sürekli artan yüzlerce içeriğe ve düzenli olarak eklenen yeni bölümlere göz atabilirsiniz.
• Bir cihazda izlemeye başlayın ve başka bir cihazda izlemeye devam edin. Google Cloud desteği ile favorileriniz her yerde!

ya da

Buradan Ulaşabilirsiniz:

Bunun gibi birçok program var ama bu programların neredeyse hepsi ya eksik filmler ya da telif hakkı yediği için yayınlanamayan filmlerle dolu. Umarım bu uygulamada böyle bir sorun yoktur.

• Beğen
Tepkiler: tuareq ve nazmi28
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Bunun gibi birçok program var ama bu programların neredeyse hepsi ya eksik filmler ya da telif hakkı yediği için yayınlanamayan filmlerle dolu. Umarım bu uygulamada böyle bir sorun yoktur.
Evet, böyle bir sorun var. Böyle bir uygulama varsa link? Netflix ücretli abonelikte bile Türkiye'deki kullanıcıları TWD gibi birçok dizi kısıtlanmış durumda.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
O zaman bunu da indirmeye gerek yok. Aynısının laciverti.

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
Teşekkürler çok güzel uygulama

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Yaa birader indirin, yorum yapın, yıldız verin, destek olun. Neyin kafasını yaşıyorsunuz adam uğraşmış yapmış emek vermiş (telif hakkı olayından bahsetmeyin) bizede destek olmak düşer. Teşekkürler dostum indiriyorum şuan.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KacakMazot

KacakMazot

Üye

ya da

Buradan Ulaşabilirsiniz:
İngiltere store indiremiyorum desteklenmiyor. Apk verebilirmisin rica etsem.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Özellik Duyurusu!

Uygulamaya artık dizileri "indirebilir" özellik geldi. Bilginize..
Malum dizi TWD (anlayana :)) yeni sezon yani 7.sezon sorunsuz. nazo82 çevirisiyle. :)

Güncelleme
Uygulama resimleri düzeltildi. Güncellemeler hakkında bilgi verildi.

Son düzenleme:
zaron

zaron

Üye
Storeden kaldırlmış.Rica etsem apk dosyasını yüklermisiniz

• Beğen
Tepkiler: tuareq ve KacakMazot
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Uygulama artık sonlandırılmış :oke:

ezioTD

ezioTD

Üye
Kesinlikle harika ötesi bir program. Her gördüğüm mecrada övmeye devam edeceğim. :)

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge ve ÇaRşI 2387
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Arkadaş biriniz apk verin artık kaç kişi istemiş ki daha öncede istemiştim. Ayıptır apk verinde bizde yararlanalım. [emoji24][emoji24][emoji24]

ezioTD

ezioTD

Üye
Arkadaş biriniz apk verin artık kaç kişi istemiş ki daha öncede istemiştim. Ayıptır apk verinde bizde yararlanalım. [emoji24][emoji24][emoji24]

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Teşekkür ederim link için ama ben ingilterede olduğum için indiremiyorum ondan dolayı apk istedim :)

ezioTD

ezioTD

Üye
Teşekkür ederim link için ama ben ingilterede olduğum için indiremiyorum ondan dolayı apk istedim :)

pardon :D

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi

Kusura bakmayın gözden kaçmış mesajınız.
Değişiklik Listesi
  • Favori dizilerinizi arka plan olarak kullanabilirsiniz
  • İndirme özelliği kapatıldı. Bir daha açılması söz konusu değil
  • Silinen bölümlere otomatik raporlama sağlandı

Üst Alt