nes emulatör

Konu, 'PC Oyunları' kısmında salvador106 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1153 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatih793, pınar32 ve BAFRABE55400 bunu beğendi.

nes emulatör konusuna benzer içerikler

1. Vampent vNes 1.61 - Nintendo Nes emulatörü. ( 24 Ekim 2008 | Symbian S60v3 Oyun Emulatörleri )

Vampent.vNes.v1.61.S60v3.SymbianOS9.1.***ed-BiNPDA.sis S60v3 için Nintendo Nes emulatörü. Oyunlar: Nintendo NES Roms at ROMNation.NET
  2. Nes Cube Emulatör ( 18 Ağustos 2009 | Sony Ericsson Uygulama / Tema / Oyun )

arkadaslar uzun bı ugrastan sonra cok sevdıgım oyunlardan bırı olan thubasanın java versionunu buldum ve sızlerle paylasmak ıstedım lutfen bu ugras ve emege saygı gosterıp bı tesekkuru cok gormeyelım dowland...
  3. nes romlarını gba gibi GPSP emulatöründe oynamak ( 25 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Oyunları )

Bu daha önce anlatıldımı bilmiyorum ama araştırdım bulamadım forumda. Neyse nes romlarını gba gibi GPSP emulatöründe oynamak için ilk önce gpsp emülatörünü ve bios bulun kurun onlar yüklüyse artık anlatıma geçelim ilk önce bu siteden PocketNES -...
  4. Symbian ^3 için NES Emulatörü yok mu ? ( 5 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Başlıktada belirttiğim gibi NES Emulatörü yok mu. C6-01 Telefonum. Super Mario Bros, Dr Mario gibi oyunları oynamak istiyorum.
  5. Nesimi ( 11 Ağustos 2012 | Biyografi Bölümü )

Bağdat'ta doğmuş ve 1404 tarihinde Halep'te derisi yüzülerek ölmüş tasavvuf şairi Seyyit Nesimî ile XVII.yüzyılda yaşadığı sanılan Kul Nesimi'yi birbirine karıştırmamak gerekir. Asıl adı Ali olan Kul Nesimi'nin yaşamı pek bilinmiyor. Cahit...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 18:11:05