Neo V niz Ps Sertifikalı olsun ve xperia play de ki oyunları oynayın !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oleytoo

oleytoo

Üye
    Konu Sahibi
Neo V niz Ps Sertifikalı olsun ve xperia play de ki oyunları oynayın !!
Sony nin ps sertifikası artık neo v de !!!
Tüm xperia play ve s oyunlarını artık bizde oynayabilicez
Haydi başlayalım
Öncelikle kesinlikle ROOT ve RECOVERY MOD gerekli
Eğer root yapmayı bilmiyorsanız yardımcı olabilir
Recovery mod için ise e bakabilirsiniz yada marketteki ya bakın derim

Root ve Recovery mod işimiz bittiyse geçelim anlatıma

Bütün olay nerdeyse burda bu linki indiriyoruz

Daha sonra indirdiğimiz rar dosyasının içindeki Update-playstation.zip dosyasını telefonumuzun sd kartına atıyoruz

Telefonu recovery modda install from sd card bölümünden bu dosyayı telefona gömüyoruz...Daha sonra Reboot phone kısmından telefonunuzu başlatın...

Şimdi telefonumuza verdiğim rar dosyasında bulunan com.sony...apk, Playstation pocket.apk ve preinstalledservice.apk yı telefonumuza yüklüyoruz...

Bu yüklediğimiz dosyaların hiçbirini açmayın sakın !!

Bu yüklediğimiz apk ları Titanium backup dan yedekleme geri yükleme kısmında bularak üzerinde bir süre basılı durun ve sistem dosyasına çevirin...
Titanium backup linki:

şimdi rar dosyasındaki sdcard,android,data.rar içindeki klasörü sd kart- android -data klasörü içine atıyoruz...
Ps pocket a girin ve oyunu çalıştırın daha sonra çıkın...
EVEETTT ARTIK PS POCKET iniz hazır....

Şimdi geldi sıra oyunlara....
bu adresten Psxperia uygulmasını indirin ve bunu masaüstünde bir klasöre çıkartın...

Verdiğim rar dosyasındaki data.rar adlı dosyadan çıkan data dosyasını psxperia yı çıkarttığımız klasöre yapıştırıyoruz...

bu psxperia programıyla ps one oyunlarını ps pocket uyumlu oyunlara dönüştürüyoruz...
DİKKAT!! YALNIZCA İSO UZANTILI OYUNLAR ÇALIŞIYOR EĞER OYUNUNUZ İSO UZANTILI DEĞİLSE ULTRAİSO PROGRAMIYLA İSO YA ÇEVİRİN...

PSXperia kullanımı
[video=youtube;j5cjpvXpA0Q]http://www.youtube.com/watch?v=j5cjpvXpA0Q[/video]

evet oyun mevzusuda bitti şimdi sıra geldi ekran butonlarına...
Verdiğim rar dosyasındaki playstation pocket controls2.gkp dosyasını sd carda atın ve gamekeyboard apk sını telefona yükleyin

Daha sonra gamekeyboard uygulamasını açın

Adımlarını uygulayın ....

Şimdi Ps pocket a girip yüklediğiniz oyunu açın ve daha sonra oyunu minimize edip gamekeyboarda girin step 2 ya basılı tutun ve ordan giriş yöntemi diyip game keyboard'ı seçin
şimdi bildirim çubuğundan tekrar oyuna giriş yapın ve şimdi home tuşuna basılı tutun ve gamekeyboard ta ki son stepe tıklayın işte bu kadar !!!!!

Benim telefonumdan 2 fotoğraf

Tuşlar çok fazla gözükebilir bunu ayarlama imkanınız var gamekeyboard'tan

Alıntı değildir !!
Bu konuyu hazırlamak bile saatlerimi aldı lütfen bir teşekkürü esirgemeyin....

• Beğen
Tepkiler: sedatsedat, Emma-Watson, mert-tyson ve 1 kişi daha

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Teşekkürler deneyeceğim

omergs96

Üye
biraz uzun gibi vakit bulunca mutlaka deneyeceğim

acemi01

acemi01

Üye
:tşk: güzel bir konu

bir kaç sorum olacaktı

verdiğin psxperia dosyasında PSXperiaTool.jar uygulamasını java ile neden açamıyorum? videoda o uygulamayı java runtime ile açıyor gördüğüm kadarıyla.
sadece ps1 oyunlarını mı ps pocket uyumlu oyunlara çevirebiliyoruz ? sadece ps1 oyunlarını çevirebiliyorsak ps1 oyunlarını nerden bulabiliriz ?

oleytoo

oleytoo

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: güzel bir konu

bir kaç sorum olacaktı

verdiğin psxperia dosyasında PSXperiaTool.jar uygulamasını java ile neden açamıyorum? videoda o uygulamayı java runtime ile açıyor gördüğüm kadarıyla.
sadece ps1 oyunlarını mı ps pocket uyumlu oyunlara çevirebiliyoruz ? sadece ps1 oyunlarını çevirebiliyorsak ps1 oyunlarını nerden bulabiliriz ?
java için
google a psx oyunları yaz çıkıyo hepsi o konuda pek sıkıntı çekiceğini zannetmem .

mert-tyson

Üye
Kardeşim eline sağlık çok güzel bir konu . Özellikle Crash Bash oynamak istiyorum :D

Ama bir sorum olcak sana . Ben Xperia Neo kullanıyorum , dediklerine göre Neo V ile yüzeysel detaylar hariç bir fark yokmuş .

Bu uyguluma Neo için de geçerli midir ?

oleytoo

oleytoo

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim eline sağlık çok güzel bir konu . Özellikle Crash Bash oynamak istiyorum :D

Ama bir sorum olcak sana . Ben Xperia Neo kullanıyorum , dediklerine göre Neo V ile yüzeysel detaylar hariç bir fark yokmuş .

Bu uyguluma Neo için de geçerli midir ?
Muhtemelen Neo için de geçerlidir denemekten zarar gelmez deneyin eğer olursa haber verin konuyu Neo/Neo v diye düzenleriz

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bu Oyunlar Eğer ''Çok Kaliteliyse'' Yapacağım ?

M.F.E

Üye
link ölü

kilicaslan17

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt