neden kimse cevap vermiyor üzülüyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elizkundura

elizkundura

Üye
    Konu Sahibi
neden kimse cevap vermiyor üzülüyoruz
ipod ile ilgili soru sorduk cevap almadık neden kimse yeterince ilgilienmiyor diye soruyorum böle sorunca modaratör hemen gelip azarlıyor laf sokuyor ama saygımızdan susuyoruz kötü söz sahiine aittir yurt dışı ile ilgilide sorduk ne cevap aldık şimdi ipod ile ilgili sorduk cevap yok bari ilmiyoruz diye cevap yazında bizde careyi arayalım şimdiden saolun saygılar

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Herkes herseyi bilecek diye birsey yok arkadasim hayatimda ipodum olmadi bilsek cvp veririz iphone ile bilmedigimiz seylerde oluyor bilmiyorsak sallayalim mi sende su cvp vermedik diye konu acmasan olmaz yani.sen soylede biz de ogrenelim olmazsa yada bildiklerini paylasta bizde bilelim

elizkundura

elizkundura

Üye
    Konu Sahibi
saygılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Herkes herseyi bilecek diye birsey yok arkadasim hayatimda ipodum olmadi bilsek cvp veririz iphone ile bilmedigimiz seylerde oluyor bilmiyorsak sallayalim mi sende su cvp vermedik diye konu acmasan olmaz yani.sen soylede biz de ogrenelim olmazsa yada bildiklerini paylasta bizde bilelim
ağzına sağlık

elizkundura

elizkundura

Üye
    Konu Sahibi
başlıkta söedim hemen alevleniyorsunuz olmazki ama ensevdigim site bu ama nedense cok nazikçe yaklaşılmıoyr bunu hi beklemezdim sizden tartışmayalım boşuna lütfenkonu silinsin saygılar

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
@elizkundura sence sorduğun sorunun cevabını bilmeyen bir kişi gelipte konuya "bilmiyoruz arkadaşım nerden bilelim" diye cevap yazması mantıklı olur mu ? Adam bilmiyorsa bilmiyorum demez , ancak biliyorsa cevabını yazar.Bilmeyen adamın bilmiyorum demesi senin bi işine yaramaz.Baktın ki konuya cevap veren yok sen burdan anlayacaksın bilmediklerini.Ha bir yöntem daha var;Beklemek.Herkes sorduğu sorunun cevabını anında almıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt