Nasıl Fikir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl Fikir
Şimdi Hani telefonu modem olarak kullanabiliyoruz ya ben haftalık 9 tl ye 1 gb internet yapsam sonra 3 5 tanıdıktan haftalık 5 tl alsam onlarda internete girse tutarmı sizce 2 kişi gelse 10 tl 1 tl kar yada daha fazla kişi etrafımdaki herkezde nerdeyse wifi li telefon falan varda

Kerim.

Kerim.

Üye
oldu

şanışer25

şanışer25

Üye
pc tele benzemez su gbi mb yakar ben 1 gb yi yarım saatte btrdm . Bu fikir işlemez bence

cukuleaks

Üye
Süper :oke:

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Öyle değil de hani bu turkcell multi vinn varya ona beş kişi bağlanabiliyor.Sınırsız 56 tl aylık onu yapsan adam başı 20tl alsan beş kişiden 100 tl iyi olur sen de bağlanırsın hem :oke:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Öyle değil de hani bu turkcell multi vinn varya ona beş kişi bağlanabiliyor.Sınırsız 56 tl aylık onu yapsan adam başı 20tl alsan beş kişiden 100 tl iyi olur sen de bağlanırsın hem :oke:

sınırsız kablolu net zaten 60 tl

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Sen bi harikasın dostum :alkis

cast_never

cast_never

Üye
yok kardeş o dediğin ole olmuyo işte :D bunu senden önce çok kişi düşündü emin ol bende bu kişilerden biri oluyorum ;D bu dediğimiz biraz oflu işi gibi bişey :D :D

MrTech

MrTech

Üye
bu isi yapmak istiyorsan önünü ve arkasini düşünmen gerek yani öncesini ve sonrasini before - after gibi.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Aşmışsın :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Zekana hayran kaldım...

cukuleaks

Üye

semihguney

semihguney

Üye
zeka fışkırıyor leğen verinde boşa gitmesin :)

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Bi zahmet konu kilitlensin vazgectim :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

otostopçu

otostopçu

Üye
ali ağaoğlu kaset çıkarıyormuş :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt