N97 mini durmadan internete giriyor 20 kez format attım:S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

araba11

Üye
    Konu Sahibi
N97 mini durmadan internete giriyor 20 kez format attım:S
Başlıktada dediğim gibi arkadaşlar telefon internete giriyor sürekli her yolu denedim soft format hard format yetmedi phoenixle yazılım attım banamısın demiyo alet !! hattı başka telefona takınca sorun yok ama n97 ye takınca başlıyo girmeye. ve 1 dkka kalıp çıkıyo kntrmü bitirdiği için galiba. internet ayarlarını sildim ama bu kezde wifiden giriyo saatkerce kalyo nette. dün gece sabaha kadar wifiden bağlanmış mesela:S yokmudur bi çözümü arkadaşlar biyardım edin :S

ha bide şu var:tele cfw attım ondan sonra başladı bu olay sonra orjinal yazılıma döndüm ama düzelmedi.

hackchen

hackchen

Üye
geçen birisinde oldu ev ekranında seçenekler de widgetler çevrim dışı de öyle yapınca düzelmişti

araba11

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam o çevrimdışı zaten saol

eraycoskun

eraycoskun

Üye
whatsapp falan yüklü mü? o sürekli bağlı kalır internete

hackchen

hackchen

Üye
e posta ayarlarını sıfırla o bağlanmaya çalışabilir

araba11

Üye
    Konu Sahibi
aynen hocam whatsapp tan dolayı galiba sildim onu düzeldi saol çok teşekkürler...

araba11

Üye
    Konu Sahibi
düzelmemiş hocam ya netqin le baktım internete bu
Z:\sys\bin\ncdserver_20019119.exe meret giriyor nedir bu acaba :S

joker.lg

joker.lg

Üye
net quin de internete bağlanır hep onun ayarlarını da yap

writter

Üye
düzelmemiş hocam ya netqin le baktım internete bu
Z:\sys\bin\ncdserver_20019119.exe meret giriyor nedir bu acaba :S

bu konumdan bu dosyayi silersen girmez kendi kendine bendede baska bi dosya giriyordu onu sildim sorun duzeldi

araba11

Üye
    Konu Sahibi
netqin ayarlarını nasıl yapacam acaba bilgi verir misin :S

- - - Eklendi - - -

bu konumdan bu dosyayi silersen girmez kendi kendine bendede baska bi dosya giriyordu onu sildim sorun duzeldi
hocam telefon hackli xpoloreden geliyorum o konuma dosyayı buluyorum sil dediğimde silmiyor hata veriyor

joker.lg

joker.lg

Üye

- - - Eklendi - - -

hocam telefon hackli xpoloreden geliyorum o konuma dosyayı buluyorum sil dediğimde silmiyor hata veriyor

internete bağlanma şeyi var girişte seçenekler bölümünde orda ınternet ayarı aşağıda ona bak

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

internete bağlanma şeyi var girişte seçenekler bölümünde orda ınternet ayarı aşağıda ona bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...