N900 de Android Üzerinde Oynayabileceğimiz Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
N900 de Android Üzerinde Oynayabileceğimiz Oyunlar
Öncelikle Selamlar...

Bugünkü Konumuzda N900 de Android Üzerinde Oynayabildiğimiz oyunları Paylaşacağım Bir Kısmı Chainfire Gerektirmektedir

Chainfire Gerektirenler

Chainfire Anlatımıma Buradan Ulaşabilirsiniz

http://www.maxicep.com/nokia-maemo/...lari-oynamak-vs-ayrintili-anlatim-504532.html

1) Asphalt6:(Chainfire İnce Ayar)
2)Tom Clanys Rainbow Six Shadow Vanguard (Chainfire Qualcomm Plugin + Reduce Texture Size )

Tom Clanys:Rainbow Six Açıklama

Direk Oynanabilenler

1)Modern Combat 2 : Black Pegasus

Güzel Bir Fps El Çabukluğu Gerektiriyor 3. Bölümde Takıldım kaldım

2)Splinter Cell Conviction Hd
Süper Sürükleyici Bir Aksiyon 7.Bölüme Kadar Geldim

3)Nfs Shift:
Alışageldiğimiz Nfs Serisinin Mobil Versiyonu Sadece Sensörle Oynanabiliyor

4)N.o.v.a 2
Bana çok Fazla Bilim Kurgu İçerikli Geldi Biraz oynadım Ben Deneme Fırsatı Bulduğumda oyun ilk adreno lu cihazlara çıktığı için chainfire la test ettim Şimdi Galaxy S Versiyonu Çıktı Onu Paylaşıyorum

Link:

Apk:
Data:

Data Klasörü GloftN2HP İsmiyle başlayan klasördür cihazın kendi hafızasında /gameloft/games/ dizinine GloftN2HP isimli Klasörü kopyalayınız.

5)Brother İn Arms 2:

Harika Bir Fps 3. Bölüm El Çabukluğu Gerektiriyor Takıldım Kaldım

6)Fast 5 Hd
Hızlı Öfkeli 5 in mobil versiyonu araçlar çok eski geldi biraz oynadım bıraktım gene de apkyi sunuyorum Birde Oyun Az donuk çalışıyordu sanki

7)Dungeon Hunter 2 Hd
Oyun biraz ingilizce gerektiriyor biraz oynamıştım bi ara hep atlıyordum videoalrı ikinci bölümde takıldım kaldım birdaha deneme fırsatım olmadı

8)Gangstar 2:Miami Vindication Hd
Gta San Andreas ın Mobil Versiyonu Diyebiliriz

9)Gangstar
Gta Vice City ye Eş Değerdir Sanırım Oynama Fırsatım Olmadı

10)Real Football 11' Hd
Deneme Fırsatım Olmadı Osman Kardeşin Bahsettiğine Göre Az Ağır Çalışıyormuş

11)Shadow Guardian Hd
Bu oyun için Ps3 deki Uncharted ın grafiklerini taşıyor diyorlardı oyunun grafikler filan herşey süper donma vs... de yok yanlız bi sıkıntısı var oyuna tıklıyoruz gameloft işaretinin patlamasının ardından 20 dk. beklememiz gerekiyor loading çıkıyor 20 dk. sonra oyun hazır:D

12)Avatar:
Fazlaca Bilim Kurgu İçeriyor Bana Göre Değil Çalışmasında Sıkıntı Yok

13)Air Attack Hd
Son Zamanlarda Androidin Popüler Olmuş oyunlarından atarilerde vardı eskiden bir uçağınız var sağa sola götürüp getirip gelene geçen sıkıyorsunuz

14)Fruit Ninja
Kılıcınızla Ekrana Düşen Meyveleri Kesip Biçiyorsunuz Can Sıkıntısına Birebir

Link:

15)Gt Racing
İlginç Bir Araba Yarışı Kariyerde Yarışlara Başlayabilmek İçin En Az C Tipinden Sürücü Lisansı (Ehliyet) Almış Olmak Gerekiyor.

16)Samurai II Vengeance
Kılıcınızla Önünüze Geleni Kesip Biçin

Linkler:
Link:
Büyük İkonlu

Orta Boy ikonlu

Küçük İkonlu

17)Guerilla Bob
Youtube da Görmüştüm Hoşuma Gitti Şimdi Deniyorum

Link:

Apkyi Kurun Wifiye Bağlanıp Oyuna Girin Birkaç Dosya İndirilmesi Gerekiyor

18)Farm Frenzy:
Symbianda Az Oynamamıştım Bİr Çeşit Çiftlik Oyunu Deneme Fırsatı Bulamadım Büyük İhtimal Çalışıyordur

Link:

19)Extreme Formula
Görsel Olarak Hoşuma Gitti Henüz Deneme Fırsatı Bulamadığım Bir Oyun Deneyip Sonucu Paylaşırsanız Sevinirim.

Link:

20)Burning Tires
Symbianda Oynamış Olduğum Bir Oyun Android de Henüz Deneyemedim

Link:

Denemenizi Tavsiye Etmediğim Oyunlar:

1)Backstab Hd:Oyun Harika Görünüyor Ama Açılmıyor
2)Spiderman Hd Cihaz Direk Boot Logosuna Dönüyor
3)Eternal Legacy Hd: İndirmeye Değmeyecek Bir Oyun Bir Siz Vuruyorsunuz Bir Karşıdaki
4)Sacred Odyssey Rise Of Ayden:Multitouch Gerekiyor
5)Assansins Creed Multitouch Gerekiyor Zaten Maemoda Oynayabiliyoruz

Oyunlarla İlgili Açıklamalar (Yaşanan Sorunlar Ve Çözümleri)

Sorun 1:
Gameloft Oyunu Açmaya Çalıştığımda "This İs Not Orginal Of Copy" Yazısıyla Karşılaşıyorum

Bu Durum Oyununuz Kaçağa Düşmüş Olduğunu Gösteriyor

Kaçağa Düşmesi Halinde Tekrar Kaçaktan Çıkarma Methodları

1)Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları Yönet-Kaçağa Düşen Uygulamaya Bir Tık Verileri Temizleye Bir Tık.

Not 1. Method Bazı oyunların savelerini silebilir yani bu durumda 0 dan başlamak zorunda kalırsınız
Bu Yöntemle Saveleri Sıfırlanan Oyunlar:
Gangstar2
Brother in Arms 2

2.Method Kaçağa Düşen Oyun Cihazdan Kaldırılır Tekrardan kurulur.

Sorun 2:Bi Oyun Denedim Çalışıyordu Şimdi Deniyorum Tıklayınca Siyah Ekran Geliyor Oyundan Tekrar Atıyor

Çözüm:

Bu Durumda Cihaz Uçak Modundaysa Normale Alınır Normaldeyse Uçak Moduna Advanced Task Killer la Ram Temizlenip Tekrar Denenir Gene Olmadıysa Oyun Silinip Tekrar Kurulur

Konuyla ilgili Açıklama

Asphalt6 İle İlgili Olarak Söyleceğim Birşey Oyun Çalışmıyorsa Üzerinde Çok Durmayın Çünkü Bİr Yarış Yapıyorsunuz Atıyor Bir Kaç çeşit Apk Denedim En Stabili Bu Chainfiresız Rahat Çalışmıyor birde asphalt6 yı başka cihaza göndereceğimde apk uzantısını jpg yapmıştım mac kulladnığım için uzantıyı çeviremedim onu .apk olarak yeniden adlandırırsanız sıkıntı olmayacaktır.

Arkadaşlar Apkler Derlemedir Cachelerin Çoğunu Cihazın Üzerinden Çektiğim İçin Paylaşamıyorum. Netten Bulup Paylaşsam Uyumsuzluk Sorunu Oluşacaktır Öyle Bir Sorunla Karşılaştığınızda Bazen Bir O Kadar Daha Dosya İndirmek Durumunda Kalıyorsunuz Zaten Gameloftun Serverların Hızlı Bu Yüzden Tavsiyem Verdiğim Cacheleri İndirmeniz Vermediklerimi İse Cihaz Üzerinden Wifi Bağlantısı Aracılığı ile İndirmenizdir Apklerin Bir Kısmı Mutlu Ustanın Paylaşmış oldukları Bir Kısmıda Kendim Bulup Deneyip Paylaştığım Apklerdir Konu Tamamen Bana Aittir Bir Teşekkürü Çok Görmeyiniz Beğen e Tıklamayı Unutmayalım Hem Siz Fayda Görün Hem Ben Faydalanayım Bazı Oyunlar Rahat Çalışmıyorsa Overclock la İşlemci Hızınızı Biraz Yukarı Çekiniz İyi Eğlenceler Selamlar...

Yukarıda Oyunların Açıklamalarında Linklerini Belitrmediğim oyunları Buradan Paylaşıyorum iyi Eğlenceler...

Link:

• Beğen
Tepkiler: osmanayman

osmanayman

osmanayman

Üye
Eyvallah kardeşim... Güzel açıklamışsın... Ben de burdan, çalıştırdığım oyunları eklerim İnşallah...:oke:

----------Eklendi @ 20:44:42 ---------- Yazıldı @ 20:42:06 ----------

İlkini paylaşmış olayım bu arada Angry Birds'ün son oyunu...

Angry Birds Seasons: Summer Pignic

• Beğen
Tepkiler: mert_1047
mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Olabildiysem Ne Mutlu Osman Kardeş Senin Paylaşımın İçinde Ayrıca Teşekkür Ederim

pRime.

pRime.

Üye
Güzel paylaşım eline sağlık...

nonamex

Üye
Android'te olmasa.. :ehe

Yine bir açıdan şanslısınız, yanlışlıkla Desire HD için olan bir oyun indiriyorum açılmıyor kalıyor öyle, sizin öyle derdiniz olmuyor.

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Android'te olmasa.. :ehe

Yine bir açıdan şanslısınız, yanlışlıkla Desire HD için olan bir oyun indiriyorum açılmıyor kalıyor öyle, sizin öyle derdiniz olmuyor.

Chainfirela Deneyin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt