N8 video çekiminde ses aşırı cızırtılı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rıfatt

Üye
    Konu Sahibi
N8 video çekiminde ses aşırı cızırtılı!
Merhaba arkadaşlar, bugün moralimi bozan bir olayla karşılaştım video çekimine girdim hiç bir sorun olmadan videoyu tamamladım. Videoyu izlemek için açtım öyle bir ses geliyor ki eskiden normal antenle yayın alırken tvde karıncalı kanallarda çıkan sesin aynısı :). seside kayıt ediyor ama ses berbat çıkıyor bilgisayara aktardım ses yine aynı çıkıyor hemen yazılımı tekrar yükledim N8 ama nafile hard format attım fabrika ayarlarını yükledim ama çözüm yok, mecburen Nokia Destek hattını aradım 444 3 665 nolu telefondan bağlandığım müşteri temsilcisine durumu anlattım telefonun garantili olması sebebiyle en yakın servise yönlendirdi daha önceden bu sorunla karşılaşan varmı merak ediyorum şimdi servise vericem kim bilir kaç gün telefonsuz kalıcam çok moralim bozuk bu sorunla karşılaşan varsa benimle paylaşırsa sevinirim sonuç ne oldu? :vur

ultrayer6

ultrayer6

Üye
mikrofonu hasar görmüştür. Değiştirirler.

berfin81

Üye
bendede aynısı oluyo bnde görüntüde kötü ses te video da video çekmeye bnm ihtiyacım yok ama fotoğraf çekiyorum fotoğrafa karıncalı çıkıyo neyapmalıyım bi bilen var sa yardım etsin lütfen :(:vur:vur:vur:vur:vur

TheORCUN

TheORCUN

Üye
%90 donanımsal, %10 yazılımsal hata :)

berfin81

Üye
? birde internete giremiyorum bağlantı koptu diyo ne yapmalıyım ?:ağlarım:

seniortolga

Üye
%100 yazılımsal benimde aynı sorun oldu ses kaydında felan sesim anlasılmıyordu garantiye gönderdim hiç bir sorun bulunamadı die geri gönderdiler yazılın yenilenmiş sorun çözüldü ama 25 günde geldi telefon ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt